Klarstein Arizona Jerky sušička ovoce – recenze

Výkonná sušička Klarstein Arizona Jerky nabízí šest mřížkových plátů a regulaci teploty. Rozložení tepla je rovnoměrné a výsledky sušení jsou výborné. Potěší možnost mytí v myčce nádobí, intuitivní dotykové ovládání v kombinaci s LCD displejem i prémiové zpracování. Maličkým minusem je vyšší pořizovací cena v porovnání s konkurenčními výrobky.

Publikované: 08.06.2022
Aktualizované: 04.11.2022
Obsah článku:

Klarstein Arizona Jerky

Hranatá sušička ovoce se 6 pláty, příkon 500 W, regulace teploty od 35 do 70 °C, bez časovače.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Sušička Klarstein Arizona Jerky zaujme už na první pohled prémiovým zpracováním a elegantním designem. Z produktů, které jsme testovali, nás právě tento oslovil nejvíc. Výrobce si však dal záležet nejen na vizuální stránce, ale také na dostatečně vysokém výkonu. Díky energeticky efektivnímu topnému výkonu 500 W jsou suroviny vysušeny za krátkou dobu. Vyzdvihujeme, že rozložení tepla je rovnoměrné a sušička dosahuje stejných výsledků na každém patře. K dispozici je šest mřížkových polic.

Klarstein Arizona Jerky recenze

Vyzdvihujeme skleněné dveře, přes které lze pohodlně sledovat proces sušení a také digitální displej a dotykové ovládání. Používání sušičky se tak stává maximálně jednoduchým. Teplotu lze plynule nastavit v rozmezí od 35 do 70 stupňů Celsia. U jednotlivých potravin jsme si uměli nastavit teplotu tak, aby byly zachovány důležité minerály a vitamíny.

Plusem tohoto produktu je také snadné čištění. Mřížkové police a víko lze mýt v myčce nádobí. Oceňujeme tichý chod, dostatečně dlouhý síťový kabel i ochranu před přehřátím. Sušičku jsme díky tomu mohli bez obav nechat bez dozoru. Za zmínku stojí také režim sušení EcoExcellence, který dokáže za krátký čas vysušit suroviny s nízkou spotřebou energie.

Nevýhody produktu

Klarstein Arizona Jerky nabízí vše, co by měla mít kvalitní sušička potravin. Od nákupu může odradit jen vyšší pořizovací cena či fakt, že v balení není návod v češtině. Sušička ovšem poskytuje vysoký výkon, má výborné sušící výsledky, intuitivní ovládání a krásný design. Vyšší cena je proto v tomto případě přiměřená kvalitě zpracování produktu.

Sušička ovocia Klarstein Arizona Jerky

Parametry

Příkon500 W
Automatické programyne
Časovačne
Regulace teplotyano
Teplotní rozsah35 až 70 °C
Počet sušících plátů6
Rozložitelná konstrukceano
LCD displejano
Hmotnost4 kg

Zkušenosti s Klarstein Arizona Jerky

Uživatelé na sušičce Klarstein Arizona Jerky ocenili jednoduché ovládání, nízkou hmotnost, díky čemuž lze přístroj snadno přesouvat či skleněná dvířka, přes která je vidět sušící proces. Negativní reakce od spotřebitelů jsme nezaznamenali žádné.

Recenze a zkušenosti se sušičkou potravin Klarstein Arizona Jerky
Zdroj: Heureka.sk

Alternativy

Klarstein Arizona Jerky je sušička s výborným výkonem a prémiovým zpracováním. Podobně kvalitní sušička je i G21 Breezer, ta má ještě o něco lepší výkon (650 W) a krásný nerezový vzhled. Obě sušičky se řadí do vyšší cenové kategorie. Pokud hledáte levnější alternativu, sáhnout můžete například po přístroji Concept SO 2080. K oblíbeným výkonným sušičkám patří také Sencor SFD 7000 o výkonu 800 W a deseti sušícími pláty v kombinaci s jedním plátem pro přípravu RAW potravin. Zajímavým produktem je i Klarstein Mega Jerky.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Mřížkové sušicí pláty
Rovnoměrné rozložení tepla
Vysoký výkon (500 W)
Možnost mytí v myčce nádobí
Dotykové ovládání a LCD displej
Prémiové zpracování a krásný design

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Absence návodu v češtině

Celkové rozměry 34 × 32,5 × 44,5 cm ● Počet plátů: 6 ● Příkon: 500 W ● Regulace teploty: ano ● Časovač: ne ● Displej: LCD ● Hmotnost: 4 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)