Electrolux EW7WO447WC pračka se sušičkou – recenze

Spolehlivá automatická pračka s předním plněním s funkcí sušičky. Jedná se o standardně velký spotřebič, který nabízí několik praktických pracích programů. Mimo standardních je možné používat technologii DualCare – automatické praní. Pračka si sama nastaví čas, teplotu, otáčky i prací program podle typu látky. Mezi funkcemi je přídavná pára. Pračka se sušičkou má objem bubnu pro 7 kg prádla během praní a 5 kg během sušení. Patří do energetické třídy B.

Publikované: 08.11.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Electrolux EW7WO447WC

Pračka se sušičkou s předním plněním, kapacita praní 7 kg, kapacita sušení 5 kg, 1 400 ot./min., energetická třída B/E, parní funkce, samočištění bubnu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Volně stojící pračka se sušičkou prádla s dostatečně velkým pracím bubnem a kvalitní nabídkou programů. V jednom cyklu můžete prádlo vyprat i vysušit. Kondenzační sušička vodu kondenzuje přímo do zásobníku. Program SteamCare neboli funkce FreshScent využívají funkci páry, která prádlo osvěží a zároveň eliminuje krčení a tvorbu záhybů.

Šetrné a účinné praní i sušení

Pračka se sušičkou Electrolux spotřebiteli přináší komfort při praní i sušení. Především domácnosti, kterým prostor neumožňuje mít samostatnou pračku a sušičku, ocení přínos této kombinace. Spotřebič dokáže v jednom cyklu vyprat i osušit prádlo. Maximální množství prádla při praní je 7 kg. Při sušení si pračka poradí s 5 kg. Kondenzační sušička nevyžaduje mít odvod horkého vzduchu ani páry, kondenzát se sbírá do zásobníku na vodu. Sušička také díky speciálnímu bubnu Care s polštářovým vzorem šetří prádlo při praní i sušení. Výsledkem je, že oblečení po povrchu klouže a nedochází k jeho opotřebování. Maximální otáčky pro odstřeďování dosahují hodnoty 1 400 ot./min., ale lze otáčky nastavit.

Electrolux EW7WO447WC recenze

Automatická pračka se však o všechno dokáže postarat i sama. Systém DualCare umí rozpoznat typ tkaniny i hmotnost náplně a optimalizuje prací cyklus přesně tak, aby vyhovoval danému procesu praní. Technologie SensiCare zase zabraňuje tomu, aby bylo oblečení v pračce příliš dlouho. Proto určí přesný čas pracího cyklu. Electrolux je vybavena systémem proti pěnivosti. Ovládání pračky je velmi jednoduché a přehledné. Programy vybíráte za pomoci otočného ovladače a další nastavení na ovládacím panelu s LED displejem. Symboly jsou řádně označeny a nápisy jsou v českém jazyce.

Kvalitní provedení a programová nabídka

Electrolux se prezentuje bohatou nabídkou pracích programů, kromě standardních programů jako bavlna, syntetika, vlna, džíny nebo smíšené oblečení je k dispozici také Steam FreshScent (parní program), který prádlo osvěží a zároveň perfektně sterilizuje díky horké páře. Mezi volbami je také rychlý program nebo program Anti Allergy Vapour pro lidi s citlivou pokožkou. Pračka je vybavena také funkcí samočištění Machine Clean.

Electrolux EW7WO447WC buben

Pračka má standardní rozměry a potěší také nastavitelné nožičky v případě, že by spotřebič měl tendenci tancovat na nerovném povrchu. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a všechny části působí velmi hodnotným dojmem. Pračka má během praní velmi tichý chod, na čemž má zásluhu i invertorový motor ÖKOINVERTOR. Pračka se sušičkou Electrolux patří do energetické třídy B.

Zkušenosti s Electrolux EW7WO447WC

Pračka se sušičkou a velmi dobrou programovou nabídkou. Spotřebič má standardní rozměry a dostatečně velký buben pro 7 kg prádla na praní a 5 kg při sušení. Ovládání pračky je velmi intuitivní. Usnadňuje to tradiční otočný volič režimů praní a také kvalitní LED displej. Spolehlivě funguje také technologie automatického praní DualCare. Prádlo si jednoduše odváží, zvolí prací cyklus, teplotu i čas. Samozřejmě, některé funkce můžete dodatečně aktivovat nebo upravit. U automatických programů platí, že doba praní a sušení je poměrně dlouhá. Vyhledávanou funkcí je pára, která Electroluxu nechybí. Specifický tvar bubnu s přívlastkem Care s hladkými výstupky je zárukou toho, že i při vyšších otáčkách je pračka k prádlu velmi šetrná.

Recenze a zkušenosti s pračkou se sušičkou Electrolux EW7WO447WC
Zdroj: Heureka.cz

Na základě hodnocení uživatelů se občas projevila zvýšená hlučnost při sušení. Celkově je ovšem pračka i při odstřeďování velmi tichá. Vybavena je dlouhodobě ověřeným bezuhlíkovým invertorovým motorem. Dobrá je také dostupnost filtrů a kvalita zpracování. Výrobce si v tomto směru dlouhodobě drží vysokou úroveň. Na trhu je několik dostupných modelů za nižší ceny, ale kvalitu se Electrolux EW7WO447WC nedá upřít a její koupí chybu s určitostí neuděláte.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Účinné praní i sušení
Technologie DualCare
Kvalita zpracování

Negatíva

Vyšší hluk při sušení
Vyšší cena

Typ = pračka s předním plněním se sušičkou ● Motor = invertorový ● Sušička = kondenzační ● Kapacita praní/sušení = 7/5 kg ● Počet ot./min. = 1 400 ● Třída účinnosti odstřeďování = B ● Energetická třída praní/praní + sušení = B/E ● Hlučnost při praní/odstřeďování/sušení = max. 75 dB ● Parní funkce = ano ● Rozměry (V x Š x H) = 84,7 x 59,7 x 55,1 cm ● Hmotnost = - kg

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)