Hammer Rower Pro Force veslovací trenažér – recenze

Dlouhou životnost a nízkou poruchovost veslovacího trenažéru zaručuje nejen masivní hliníkový profil stroje, ale také umístění měkčeného sedáku na ložiskách. Kromě těchto aspektů zajišťuje plynulý a bezproblémový chod také magnetický brzdný systém a elektronická regulace 16úrovňové zátěžové stupnice. Z hlediska nosnosti se tento model spolu s veslovacím trenažérem inSPORTline Yukona přiřazuje k méně výkonným cvičebním strojům, ale pojezdová lišta o délce 118 centimetrů vhodná i pro vyšší osoby dokáže jako tak zmírnit negativní dojem z nosnosti stroje.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Hammer Rower Pro Force

Veslovací trenažér s magnetickým brzdným systémem, 16 stupňů zátěže, nosnost 110 kg, délka pojezdu 118 cm, 20 programů, hmotnost 24 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Extrémně široká paleta tréninkových programů

Příjemná a bohatá programová vybavenost v podobě 15 přednastavených programů působí doslova jako motivace ke cvičení. Připočtete-li k tomu ještě čtyři nastavitelné uživatelské režimy s paměťovou funkcí, HRC program pro sledování srdečního tepu pomocí připojitelného telemetrického pásu (není součástí balení) a soutěžní simulaci veslovacích závodů, vznikne vám pořádný balík zábavy a pohybu v jednom. Hlavní hodnoty zachycující rozličné aspekty probíhajícího tréninku se následně zobrazují na LCD displeji.

Hammer Rower Pro Force recenze

Zkušenosti s Hammer Rower Pro Force

Spotřebitelé vyzdvihují v souvislosti s veslovacím trenažérem Hammer zejména jeho tichý chod, díky čemuž se zapínání řemínků nášlapů prostřednictvím suchého zipu stává nejhlučnějším aspektem na celém stroji. I tento faktor, spolu s malými rozměry a lehkou složitelnou konstrukcí, rozhoduje o vhodnosti produktu pro používání v panelácích. Široký rozsah volitelné zátěže a možnost výběru pomocí elektronického regulátoru také nahrává ve prospěch tohoto modelu. Z negativních stránek stojí za zmínku jedině nedostatečně detailně orientovaný návod k použití veslovacího trenažéru.

Extrémně široká paleta tréninkových programů
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vynikající stroj za přijatelnou cenu
Lehký, ale robustní
Stroj zajišťuje plynulý veslovací pohyb

Negatíva

Návod k použití by mohl být obsažnější

Brzdný systém: magnetický ● Způsob regulace: elektronický ● Počet stupňů zátěže: 16 ● Nosnost: 110 kg ● Hmotnost: 24 kg ● Rozměry: 157 x 55 x 78 cm ● Délka pojezdu: 118 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů: 20 ● Telemetrický pás v balení: ne ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení času, počtu a frekvence záběrů, zátěže, srdečního tepu, spálených kalorií, výkonu, vzdálenosti a zvoleného programu

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)