Hop-Sport HS-065AR Talon veslovací trenažér – recenze

Vzduchový brzdný systém veslovacího trenažéru Hop-Sport zaručuje plynulý chod i díky 8stupňové manuální regulaci zátěže. Mechanismus cirkulace vzduchu během provozu stroje navíc dopřeje cvičícímu chladivý vánek s nastavitelným směrem proudění. Přestože měření srdečního tepu během cvičení je díky přítomnosti příslušného programu umožněno, telemetrický pás je třeba si dodatečně dokoupit.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Hop-Sport HS-065AR Talon

Veslovací trenažér se vzduchovým brzdným systémem, 8 stupňů zátěže, nosnost 135 kg, délka pojezdu 84 cm, hmotnost 24,5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Špičkové a levné zařízení posiluje celé tělo a zároveň zlepšuje kondici, přičemž o toto vše pečuje 8 zátěžových stupňů s plynulým přechodem mezi nimi, který zajišťuje manuální regulátor v podobě otočného kolečka. Na podobně jednoduché bázi funguje i ovládání tréninkového počítače, který obsahuje všechny podstatné údaje týkající se tréninku, jako jeho čas, spálené kalorie, aktuální a celkový počet záběrů, překonaná vzdálenost či srdeční puls. Na rozdíl od modelu inSPORTline Yukona však balení veslovacího trenažéru Hop-Sport neobsahuje telemetrický pás pro měření srdečního tepu během tréninku. Kompatibilní bezdrátový pás je proto nutno dodatečně dokoupit.

Chladivé a osvěžující cvičení v komfortním bezpečí

Systém odporu funguje, tak jako u modelu Concept2 RowErg, na principu vzduchu, díky kterému je stroj na veslování velmi tichý a snadno udržovatelný. Vzduchový brzdový systém má však další výhodu v podobě cirkulace vzduchu skrz ventilátorový otvor. Vyprodukovaný chladivý vánek má pozitivní účinek na cvičícího, který může podle potřeby nastavovat směr proudění tohoto studeného vzduchu. Pohodlí a stabilitu má na starosti komfortní sedátko z měkké pěny, které disponuje optimálními rozměry pro udržení rovnováhy po celou dobu náročného tréninku. Bezpečnost během cvičení zase zaručují přiměřeně široké pedály s nastavitelnými řemínky a rukojeť s protiskluzovým povrchem.

Hop-Sport HS-065AR Talon recenze

Vynikající nosnost a praktický způsob uskladnění

Z hlediska rozměrů patří veslovací trenažér Hop-Sport mezi větší typy modelů, jako např. Concept2 RowErg. Avšak nosnost do 135 kilogramů je vzhledem k ceně i přes velikost stroje uspokojivým parametrem. Tak jako v případě ostatních produktů v našem testu i tento veslovací trenažér má vynikající výhodu ve formě sklápěcí konstrukce, což umožňuje snadné uskladnění stroje i v menších bytových prostorách. Přesun poskládaného i rozloženého veslovacího trenažéru také usnadňují transportní kolečka a praktická rukojeť pro lepší uchycení stroje.

Zkušenosti s Hop-Sport HS-065AR Talon

Vzhledem k tomu, že veslovací trenažér patří do nižší cenové hladiny, není třeba si od stroje nic extrémně slibovat. I 8. stupeň zátěže je totiž pro trénované sportovce z hlediska odporu velmi slabým. Do běžné domácnosti pro občasného uživatele je však kvalitním pomocníkem se snadným způsobem složení, pěkným designem a tichým chodem. Velkou výhodou je zmiňovaná cirkulace vzduchu fungující jako osobní ventilátor během cvičení. Tento veslovací trenažér sice náročnější uživatele neohromí, ale disponuje jistými charakteristikami, které z něj dělají dostatečného pomocníka na procvičení celého těla.

Recenze a zkušenosti s veslovacím trenažérem Hop-Sport HS-065AR Talon
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelný poměr ceny a kvality
Pohodlné a příjemné sedátko
Vhodný pro domácí využití – tichý chod

Negatíva

I nejvyšší stupeň zátěže je slabý

Brzdný systém: vzduchový ● Způsob regulace: manuální ● Počet stupňů zátěže: 8 ● Nosnost: 135 kg ● Hmotnost: 24,5 kg ● Rozměry: 213 x 45 x 77 cm ● Délka pojezdu: 84 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů : neuvedeno ● Telemetrický pás v balení: ne ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení času, počtu a frekvence záběrů, překonané vzdálenosti, spálených kalorií a pulsu

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.8%)