inSPORTline Rivu veslovací trenažér – recenze

Veslovací trenažér inSPORTline s magnetickým brzdným systémem a elektronickou regulací zátěže disponuje robustní konstrukcí, kterou lze složit pro jednodušší uskladnění. Kvalita provedení, ale i nosnost 150 kilogramů pracují ve prospěch dlouhé životnosti stroje. Strojní počítač s přehledným podsvíceným displejem nabízí na výběr z 18 tréninkových programů, přičemž je díky hrudnímu pásu v balení možné i měření srdečního tepu v době tréninku.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

inSPORTline Rivu

Veslovací trenažér s magnetickým brzdným systémem, 16 stupňů zátěže, nosnost 150 kg, délka pojezdu 99 cm, 18 programů, hmotnost 40 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Veslovací trenažér inSPORTline disponuje magnetickým brzdným systémem, který zaručuje jeho vysokou bezpečnost a dlouhou životnost. K těmto aspektům napomáhá také robustní konstrukce stroje, která se hmotností 40 kilogramů blíží k podstatně dražšímu modelu Finnlo Aquon Waterflow. Zacvičit si na něm mohou osoby do 150 kg a díky poměrně dlouhému pojezdu (99 cm) si pohodlně zatrénují i dvoumetroví uživatelé.

Strojní počítač a volba zátěže hodné posiloven

Pokud vaše domácnost nedisponuje dostatečně velkou plochou pro umístění veslovacího trenažéru, tento model potěší transportními kolečky a sklopnou konstrukcí, díky čemuž se usnadní přenášení a skladování stroje. Úroveň zátěže lze nastavit prostřednictvím elektronického regulátoru, který má v případě tohoto trenažéru na veslování až 16 stupňů, a tedy stejný počet jako model inSPORTline Yukona. Přehled o zvoleném stupni zátěže má uživatel díky podsvícenému LCD displeji, který kromě tohoto údaje zobrazuje i průběžná tréninková data, jako počet záběrů za minutu, celkové množství záběrů, čas tréninku, vzdálenost, výkon, ale i spálené kalorie či srdeční tep. Zobrazení všech vyjmenovaných údajů dělají z tohoto veslovacího trenažéru kandidáta vhodného i do posiloven.

inSPORTline Rivu recenze

Profesionálny veslovací trenažér s množstvom cvičebných programov

Zejména z hlediska programové vybavenosti si tento veslařský trenažér zaslouží přívlastek „profesionální“. Systém totiž obsahuje až 18 programů, což je ve srovnání s veslovacím trenažérem totožné značky inSPORTline Yukona méně. Zatímco 12 programů je přednastaveno, čtyři si může uživatel přizpůsobit vlastním tréninkovým potřebám. Poslední dva programy zahrnují HRC program na cvičení na základě srdečního tepu, jehož údaje se zachycují prostřednictvím hrudního pásu zakoupeného v balení stroje, a jeden čistě manuální program.

Zkušenosti s inSPORTline Rivu

Jelikož stroj disponuje vestavěným ventilátorem, tato součástka je jediným hlučným faktorem v celém zařízení. Výhodou přístroje na cvičení je nejen programové vybavení, stabilita a konstrukční masivnost, ale také možnost pohodlného tréninku, kterou velikost stroje otevírá pro vysoké lidi. Komfortu však moc nenahrávají nášlapy, které bez obuvi tlačí do pat. Každopádně je však možné konstatovat, že by si konkrétní veslovací trenažér měli pořídit majitelé posiloven a klubů, přičemž do domácností se doporučuje jeho zakoupení v případě, že to s tímto sportem myslíte opravdu vážně. Jen tehdy se totiž vyplatí zabírat podstatné místo v příbytku a zaplatit za něj částku ve střední cenové hladině.

Recenze a zkušenosti s veslovacím trenažérem inSPORTline Rivu
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

I pro vysoké uživatele
Tichý chod
Programové vybavení

Negatíva

Nepohodlné nášlapy

Brzdný systém: magnetický ● Způsob regulace: elektronický ● Počet stupňů zátěže: 16 ● Nosnost: 150 kg ● Hmotnost: 40 kg ● Rozměry: 193 x 57 x 127 cm ● Délka pojezdu: 99 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů: 18 ● Telemetrický pás v balení: ano ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení času, počtu a frekvence záběrů, zátěže, srdečního tepu, spálených kalorií, výkonu a vzdálenosti

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)