Capital Sports Stream M2 veslovací trenažér – recenze

Veslovací trenažér Capital Sports nabízí kromě magnetického brzdného systému také elektronickou regulaci zátěže s rozsahem 16 stupňů. O tichý a nerušivý trénink se stará hliníková dvojitá kluzká pojezdová lišta. Stroj lze dokonce ovládat prostřednictvím široké nabídky aplikací v telefonu či tabletu prostřednictvím bluetooth připojení. Využívání těchto šikovných zařízení během tréninku je zjednodušeno díky přítomnosti příslušného držáku.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Capital Sports Stream M2

Veslovací trenažér s magnetickým brzdným systémem, 16 stupňů zátěže, nosnost 100 kg, délka pojezdu 105 cm, 12 programů, hmotnost 33,5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Veslovací trenažér Capital Sports patří z hlediska nosnosti mezi produkty s menší výdrží. Maximální nosnost totiž v případě tohoto stroje dosahuje hranice 100 kilogramů, což není v případě cvičebních strojů zrovna potěšujícím faktorem. I přes tuto překážku je však doporučen jak začátečníkům, tak i sportovcům, a to zejména na cvičení v domácím prostředí. Jako model inSPORTline Yukona má i tento veslovací trenažér 16 volitelných úrovní zátěže, které zajistí jedinečný zážitek z domácího tréninku.

Tichý společník bezpečného charakteru

Jelikož je tento cvičební stroj s magnetickým brzdným systémem spíše vhodný do domácností, je třeba, aby byl tichým a nerušivým společníkem. Tuto podmínku veslovací trenažér Capital Sports dozajista splňuje díky dvojité hliníkové liště, na které je navíc umístěno extrémně pohodlné sedátko. Nastavitelnými popruhy zabezpečené nášlapy zaručují spolehlivé upevnění po dobu celého tréninku, což také napomáhá k udržení tichého průběhu cvičení.

Capital Sports Stream M2 recenze

Soutěž s elektronickým počítačem a další bohaté programové vybavení

Z hlediska programového vybavení je tento veslovací trenažér více než uspokojivý. Přestože v porovnání s jinými produkty z našeho testu, jako inSPORTline Yukona, disponuje Capital Sports jen 12 tréninkovými programy, jejich zpracování je přímo ukázkové. Elektronická regulace v kombinaci s profesionálním mini počítačem totiž zajišťují široký výběr různých zátěžových křivek, ale také nabízejí program, ve kterém si může uživatel zasoutěžit se samotným strojním počítačem, či možnost definovat si vlastní uživatelský program.

Možnost propojení s různými zařízeními a aplikacemi

Výjimečností elektronického aspektu veslovacího trenažéru je příležitost ovládat stroj telefonem či tabletem za pomoci bluetooth připojení. Do těchto zařízení si může uživatel předem stáhnout několik různých aplikací kompatibilních s trenažérem, mezi kterými vyzvedneme zejména aplikaci Kinomap bohatou na virtuální veslařské trasy. Ty lze následně využít v tréninku. Telefon a tablet však můžete využít také jednoduše jako přehrávače hudby či mini televizní obrazovky pro sledování seriálů či filmů během tréninku, což zajišťuje speciální držák na tato šikovná zařízení.

Capital Sports Stream M2 počítač

Zkušenosti s Capital Sports Stream M2

Kromě toho, že je v případě tohoto veslovacího trenažéru možné trénink zpestřit řadou různých aplikací, jeho LCD displej také nabízí detailní přehled v základních tréninkových datech. Co se týče nedostatků, je vhodné zmínit montáž stroje, při které je lepší použít vlastní nářadí než slabý klíč dodaný v balení. Nevýhodou jsou také plastová kolečka bez ložisek, přičemž pro některé uživatele může komplikaci zahrnovat i samotné připojení stroje k aplikacím. Ani tyto nedostatky však nedokážou zaclonit výhody v podobě tichého chodu, možnosti snadného skladování díky sklápění stroje či optimálního poměru ceny a výkonu.

Recenze a zkušenosti s veslovacím trenažérem Capital Sports Stream M2
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní stroj za dobrou cenu
Tichý chod
Dostatečný výběr programů

Negatíva

Kvalitní stroj za dobrou cenu
Tichý chod
Dostatečný výběr programů

Brzdný systém: magnetický ● Způsob regulace: elektronický ● Počet stupňů zátěže: 16 ● Nosnost: 100 kg ● Hmotnost: 33,5 kg ● Rozměry: 211 x 49 x 87 cm ● Délka pojezdu: 105 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů : 12 ● Telemetrický pás v balení: ne ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení počtu a frekvence záběrů, vzdálenosti, spálených kalorií, puls + virtuální veslařské trasy přes speciální aplikaci

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)