inSPORTline Yukona veslovací trenažér – recenze

Výrobce inSPORTline zkombinoval v tomto produktu magnetický brzdový systém s elektronickým regulátorem zátěže, což vede uživatele k velmi snadnému a rychlému přizpůsobení zátěže na 16úrovňové stupnici. Veslovací trenažér inSPORTline je ideálním přístrojem pro cvičení v domácím prostředí, přičemž transportní kolečka jsou velkými pomocníky v případném přesouvání stroje z jednoho místa na druhé v rámci bytového zařízení. Pohodlný trénink může mírně zkomplikovat jen čalouněné sedátko, které je pokryto vrstvou umělé kůže.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

inSPORTline Yukona

Veslovací trenažér s magnetickým brzdným systémem, 16 stupňů zátěže, nosnost 110 kg, délka pojezdu 118 cm, 21 programů, hmotnost 20,5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velký počet různých programů a telemetrický pás v balení

V rámci programového vybavení disponuje 15 přednastavenými programy, čtyřmi libovolně nastavitelnými uživatelskými režimy, ale také HRC a manuálním programem. V souvislosti s HRC programem je třeba poznamenat, že model Yukona má v balení k dispozici hrudní pás pro automatické přizpůsobení zátěže optimální frekvenci tepu po celou dobu tréninku. Takto uživatel dosahuje vyšší efektivity a většího množství spálených kalorií.

inSPORTline Yukona recenze

Zkušenosti s inSPORTline Yukona

Dobře nastavitelná zátěž, tichý chod stroje, snadné uskladnění, snadná manipulace či velké množství přednastavených programů, které nevyžadují žádnou snahu ze strany uživatele, jsou jen zlomkem pozitivních stránek modelu z dílny značky inSPORTline. Z nevýhod je však třeba zmínit fakt, že se několika spotřebitelům zdálo, že data ukazuje stroj jen orientačně. To ovšem neznamená, že je váš trénink jakkoli neefektivní. Spíše to značí, že výrobce přizpůsobil technickou způsobilost stroje požadované ceně. Někteří uživatelé mohou negativně vnímat úzké držadlo, které by bylo vhodné prodloužit alespoň o pět centimetrů na obou stranách.

Recenze a zkušenosti s veslovacím trenažérem inSPORTline Yukona
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobře nastavitelná úroveň zátěže
Množství cvičebních programů
Tichý chod

Negatíva

Orientační uvádění tréninkových dat
Úzké držadlo

Brzdný systém: magnetický ● Způsob regulace: elektronický ● Počet stupňů zátěže: 16 ● Nosnost: 110 kg ● Hmotnost: 20,5 kg ● Rozměry: 159 x 55 x 77 cm ● Délka pojezdu: 118 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů: 21 ● Telemetrický pás v balení: ano ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení času, počtu a frekvence záběrů, zátěže, srdečního tepu, spálených kalorií, výkonu a vzdálenosti

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)