Spartan Mini stepper – recenze

Za přijatelnou cenu je nabízen také stepper Spartan Mini. Stepper je vhodný pro ženy i pro muže pro domácí cvičení. Pravidelným cvičením si posílíte hýžďové svalstvo, dolní končetiny a současně i srdeční oběhový systém.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Spartan Mini

Mini stepper, nosnost 100 kg, počítadlo, možnost nastavení výšky kroku, chybí možnost nastavení zátěže i expandery.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hydraulické tlumiče

Stepper je vyroben z ocelové konstrukce, jejíž maximální nosnost činí 100 kg. Na první pohled působí konstrukce robustně, ale z recenzí spotřebitelů jsme se dozvěděli, že po krátké době používání začne vrzat. Pohyb provádíte na dvou nezávisle na sobě uložených nášlapných plochách. Oceňujeme, že plocha, na které se stojí, je pogumovaná. Zvyšuje se tím bezpečnost. Kromě toho je zařízení vybaveno hydraulickými tlumiči.

Spartan Mini recenze

Možnost nastavení výšky kroku

Trochu nás zklamal fakt, že stoj nemá k dispozici gumové expandery pro procvičení rukou. Toto příslušenství je pro mnohé důležité, protože slouží nejen k procvičování vrchní části těla, ale také k lepší stabilitě. Během cvičení se vám na displeji budou zobrazovat hodnoty týkající se délky cvičení, počtu kroků a množství spálených kalorií. Výhodou oproti jiným modelům, například inSPORTline Active, je možnost nastavení výšky kroku. S manipulací by neměl být žádný problém, stepper váží jen cca 6 kg.

Zkušenosti se Spartan Mini

Mini stepper Spartan Mini je jednoduchý a cenově dostupný model určený pro domácí používání. Doporučovali bychom jej nenáročným uživatelům, kteří mají v plánu cvičit jen občasně. Jednou z hlavních nevýhod, která byla několikrát zmíněna ve spotřebitelských recenzích, je nepříjemné vrzání stroje při cvičení. Přidáváme také náš postřeh, chybějící expandery k procvičení rukou. Mezi pozitivní stránky patří možnost nastavení výšky kroku, stabilita přístroje a snadná manipulace.

Recenze a zkušenosti se stepperem Spartan Mini
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelná cena
Možnost nastavení výšky kroku
Jednoduchá manipulace

Negatíva

Chybí gumové expandery
Vrzání stroje při cvičení

Typ: mini stepper ● Nosnost: 100 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ne ● Hmotnost: 6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)