Master Power stepper – recenze

Nezapomněli jsme ani na náročné kupující, kterým by se mohl líbit model stojanového stepperu Power stepper Master. Stojanové steppery ve většině nabízejí lepší výbavu i více funkcí. Power stepper Master je ideální cvičební pomůckou na posilování a tvarování vnitřních a vnějších částí stehen, ale pomáhá i při zlepšování kondice. Kromě toho nabízí možnost nastavení zátěže, kterou postrádá většinu mini stepperů, dokonce i náš vítěz testu Capital Sports Galaxy Step. Vybrat si můžete až ze 12 úrovní zátěže, se kterými budete postupně překonávat vaše limity. Samozřejmě je třeba brát v úvahu cenu, která je u tohoto typu stroje značně vyšší.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Master Power stepper

Stojanový stepper, nosnost 120 kg, počítadlo, možnost nastavení zátěže (12 úrovní).

Prohlédnout nejlepší nabídku

Propracovaná konstrukce s hydraulickými tlumiči

Díky pevné konstrukci je přístroj dostatečně stabilní a jeho nosnost je 120 kg. Dostatečně velké pedály jsou pokryty protiskluzovou nášlapnou plochou, která zaručí bezpečné stání na přístroji. Hydraulickým tlumičům vděčíme za to, že je cvičení na stepperu šetrnější ke kloubům, v porovnání s klasickou chůzí do schodů. Slabší stránkou stojanových stepperů je jejich velká konstrukce a vysoká hmotnost. Model Power stepper Master však tento problém nemá. Příjemně nás překvapila možnost jednoduchého složení a kromě toho také přemístění díky transportním kolečkům. Hmotnost 21 kg tak ani nepocítíte.

Power stepper Master recenze

Všechny údaje pod kontrolou

I vy máte rádi, když máte přesný přehled o svém cvičení? Všechny důležité údaje jsou zobrazovány na přehledném LCD displeji. Kromě počtu kroků tam naleznete také čas cvičení, spotřebu kalorií a tepovou frekvenci. Snímače tepové frekvence se nacházejí v rukojetích. Co se týče výšky kroku, ta je primárně nastavena na 26 cm.

Zkušenosti s Master Power stepperem

Pokud to myslíte se cvičením opravdu vážně, v tom případě vám doporučujeme připlatit si za propracovanější přístroj. Model Power stepper Master nabízí vyšší standard i lepší možnosti. Za velkou výhodu oproti mini stepperům považujeme zejména možnost zvolit vyšší zátěž. Ta vám pomůže nejen při budování svalové hmoty, ale také při zvyšování kondice. Co se týče provedení modelu, spotřebitelé vyzdvihují slušnou kvalitu adekvátní k ceně.

Recenze a zkušenosti se stepperem Master Power
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Stepper se stojanem
Možnost nastavení zátěže
Přehledný LCD displej

Negatíva

Vyšší cena
Nemožnost nastavení výšky kroku

Typ: stojanový stepper ● Nosnost: 120 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ano – 12 úrovní ● Hmotnost: 21 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)