Capital Sports Galaxy Step stepper – recenze

Spotřebiteli oblíbený stepper Capital Sports Galaxy Step patří do kategorie mini stepperů. Disponuje extra velkými plochami na stoupání a také gumovými nožičkami, které chrání nejen podlahu, ale také klouby a šlachy. Díky pevné a odolné konstrukci má přístroj nosnost až 120 kg. Své údaje o výkonu, spálené kalorie či počet kroků za minutu můžete přímo sledovat na LCD displeji. Pomocí bezplatné aplikace FitShow si umíte dodatečně dokumentovat, ukládat a sdílet své úspěchy při tréninku. Výhodou je, že součástí balení jsou také expandery, se kterými si procvičíte vrchní část těla.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Capital Sports Galaxy Step

Mini stepper, nosnost 120 kg, počítadlo, expandery, chybí možnost nastavení zátěže.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ať už chcete zvýšit svoji kondici, zhubnout nebo vytvarovat nohy, hýždě či boky, stepper Galaxy Step od Capital Sports vám s dosahováním vašeho cíle jistě pomůže. Přestože se jedná o mini stepper, můžete si k němu připojit expandery, se kterými si zacvičíte vrchní část těla. Stroj vám tak v jednoduchosti nahradí stojanový stepper.

Údaje o vašom výkone na jednom mieste

Součástí tohoto modelu je zabudovaný LCD displej, na kterém můžete přímo sledovat údaje o svém výkonu, spálené kalorie či počet kroků za minutu. Nastavitelný časovač podporuje trénink navolením přesného času. Za výhodu považujeme možnost spárování stepperu s aplikací. Pomocí bezplatné aplikace FitShow si dokážete dokumentovat, ukládat a sdílet své úspěchy při tréninku.

Capital Sports Galaxy Step recenze

Chrání vaše klouby, ale také podlahu

Hydraulický Shock-Absorbing systém a velké pogumované plochy na stoupání chrání před uklouznutím a jemně utlumují náraz. Jednou z mnoha výhod stepperů je právě větší šetrnost ke kloubům a šlachám než v případě klasického chození po schodech. O bezpečnou stabilitu se starají také protiskluzové gumové nožičky. Ty navíc tlumí nárazy při krokových choreografiích, čímž je ochráněna i podlaha.

Maximální nosnost do 120 kg

Konstrukčně je stepper Capital Sports Galaxy Step uzpůsoben na nosnost do 120 kg. Jeho vlastní váha dosahuje kolem 10 kg, čili jej jednoduše dokážete přesouvat z místa na místo. Co se týká minusů zařízení, tomuto stepperu chybí možnost nastavení zátěže. Doporučovali bychom ho proto zejména méně náročným zákazníkům a začátečníkům.

Zkušenosti s Capital Sports Galaxy Step

Stepper Capital Sports Galaxy Step spotřebitelé označují za velmi kvalitní. Přestože se jedná o mini stepper, díky expanderům si dokážete procvičit celé své tělo. Nevýhodou je nemožnost nastavení zátěže, takže si intenzitu cvičení musíte regulovat sami, vlastní rychlostí pohybu. Na druhé straně spotřebitelé chválí kvalitu zpracování, tichý chod přístroje i možnost spárování s mobilní aplikací. Zásluhou vysokého poměru kvality a ceny, a také pozitivních spotřebitelských recenzí si od nás zasloužil první místo.

Recenze a zkušenosti se stepperem Capital Sports Galaxy Step
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Možnost spárování s aplikací
Přibalené expandery k procvičení rukou

Negatíva

Chybí možnost nastavení zátěže

Typ: mini stepper ● Nosnost: 120 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ne ● Hmotnost: 10,5 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)