Klarstein Delfino kuchyňský robot – recenze

Elegantně vypadající kuchyňský robot, který ocení běžní uživatelé k domácímu použití. Výkon 1 800 W je dostatečný k mísení i tužšího těsta a také ke šlehání. Celkové zpracování je na úrovni a potěší velká mísa s krytem. Ovládání robotu je jednoduché a disponuje šesti rychlostními stupni. Od čtvrtého stupně je hlučnější. V balení je vše potřebné včetně háků na hnětení a mísení i metličky na sníh.

Publikované: 11.07.2022
Aktualizované: 31.08.2023
Obsah článku:

Klarstein Delfino

Příkon 1 800 W, 6 rychlostí, mechanické ovládání, 7litrová ocelová nádoba na míchání.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Kuchyňský robot Klarstein Delfino se pyšní krásným červeným designem, který se stane ozdobou každé kuchyně. Kromě designu nás zaujalo také kvalitní zpracování a hlavně jednoduché ovládání. Pracovat s tímto robotem nebudou mít problém ani starší lidé. Ovládání je mechanické a probíhá přes otočný volič. K dispozici je šest rychlostí a maximální výkon se zastavil na 1 800 W. Pro běžné práce v kuchyni to plně dostačuje.

Klarstein Delfino příslušenství

Potěšila nás dostatečně velká miska na míchání o objemu 7 litrů, která je vyrobena z ušlechtilé oceli. V misce se míchá pohodlně, protože díky jejímu objemu nám suroviny nevypadávaly ven. Robot si bez problémů poradí i s pevnějším kynutým těstem. Za dobrými výsledky stojí planetární míchací systém, který je osvědčenou klasikou. O důkladné promíchání se stará ohebná chlopeň na míchacím háku.

Kromě hnětení robot zvládá i šlehání, proto se stává všestranným pomocníkem pro klasické práce v kuchyni. Plusem je, že v balení jsme našli vše potřebné – od hnětících a míchacích háků až po smetáček. Všechny nástavce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a nepostřehli jsme žádné nedostatky. Nechybí ani praktická ochrana před stříkáním s otvorem pro plnění. Díky ní jsme neměli špinavou kuchyni, protože z mísy se nám nic nevylilo, ale zároveň jsme mohli během práce přidávat další suroviny.

Nevýhody produktu

Robot je vhodný pro běžné domácí práce v kuchyni. Pracovalo se s ním velmi dobře a žádné výrazné nedostatky jsme nepostřehli. Výkon 1 800 W je dostatečný, ale pro profesionální použití doporučujeme raději robota s ještě vyšším výkonem. Od čtvrtého rychlostního stupně jsme postřehli zvýšenou hlučnost a také to, že robot začal být na kuchyňské lince méně stabilní. Při nižších otáčkách je ovšem vše v pořádku.

Klarstein Delfino výkon

Parametry

Příkon1 800 W
Objem nádoby7 l
Plynulá regulace rychlostiano
Počet rychlostí6
Ovládánímechanické
Retro designne
Hněteníano
Šleháníano
Systém mícháníplanetární
Rozměry40 x 40 x 24 cm
Hmotnost5,1 kg

Zkušenosti s Klarstein Delfino

Tento kuchyňský robot se těší oblibě pro dobře nastavenou cenu. Za příznivou částku dostali spotřebitelé vše potřebné k domácímu používání. Vyzdvihli výkon přístroje, velkou mísu i pěkný design. Líbila se jim možnost hnětení těsta na chléb či přípravu jakéhokoli pečiva a také ocenili kryt na mísu. Některým vadila vyšší hlučnost od čtvrtého rychlostního stupně a postřehli také, že tělo robota není při vyšších otáčkách naprosto stabilní. Uživatelé dodali, že tento kuchyňský robot bude přínosem pro každého, kdo dříve robota neměl a musel těsto hnětet ručně. Případně pro toho, kdo měl robota nižší třídy. Pro profesionální používání však tento robot není.

Recenze a zkušenosti s kuchyňským robotem Klarstein Delfino
Zdroj: Heureka.cz

Alternativy

Kuchyňský robot Klarstein Delfino nabízí velkorysý objem mísy, která má kapacitu až 7 litrů. Na druhé straně disponuje jen šesti rychlostmi. Pokud hledáte přístroj s více rychlostmi, vhodný může být například KitchenAid 5KSM175, který jich má až deset, ale počítejte s tím, že si za něj pořádně připlatíte. Vhodnou alternativou k tomuto přístroji může být i Klarstein Lucia. Je to výkonný přístroj, který potěší náročnější uživatele, ale přitom si zachovává přijatelnou pořizovací cenu. Pro ty, kteří hledají co nejlevnější, ale zároveň kvalitní přístroj, je k dispozici Silvercrest SKM 650 A1 s 5litrovou mísou a výkonem 650 W. Za zmínku stojí i robot Esperanza EKM 025.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Velká mísa (7 litrů)
Jednoduché ovládání
Šest rychlostí mísení a šlehání
Ochranný kryt na mísu
Nízká pořizovací cena

Negatíva

Vyšší hlučnost od 4. stupně

Příkon: 1 800 W ● Objem nádoby: 7 l ● Regulace rychlosti: ano ● Počet rychlostí: 6 ● Ovládání: mechanické

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)