Nedis INKI112CBK16 elektrický lapač hmyzu – recenze

Tento elektrický lapač představuje perfektní poměr ceny a výkonu. Jedná se o UV lapač hmyzu s UV-A ultrafialovým svítidlem, které funguje jako návnada. O likvidaci se stará elektrickým proudem nabitá kovová mřížka. Příkon zařízení činí 11 W, chod je tak velmi úsporný a tichý. Hmyz se hromadí ve sběrné nádobě, kterou lze jednoduše vyprázdnit. Elektrický lapač je vhodný do vnějšího prostředí a pokryje prostor o výměře až 150 m2.

Publikované: 24.02.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Nedis INKI112CBK16

Elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou do prostoru o max. rozloze 150 m2, výkon 11 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Lapač hmyzu značky Nedis v našem srovnávacím testu zaujal primárně pozitivními recenzemi zákazníků. Velmi dobrý je však i poměr ceny a výkonu. Rozhodně potěší také kvalita zpracování a zvýšená odolnost. Elektrický lapač hmyzu Nedis je účinným pomocníkem v boji proti škodlivému hmyzu.

Zvýšená odolnost a kvalitní konstrukce

Elektrický UV lapač hmyzu Nedis INKI112CBK16 11 W je určený především k ​​použití v exteriéru. Problémem však není ani jeho situování do interiérů. Výhodou je možnost jeho umístění v prostoru. Díky malým nožičkám můžete konstrukci postavit na rovnou plochu, dodáván je však i závěsný řetěz, díky kterému lze lapač zavěsit i do prostoru. Konstrukce má zvýšenou odolnost s označením IP20 – lapač hmyzu není voděodolný, jedná se o krytí vůči částečkám prachu. Samotná kovová mřížka s vysokým napětím je chráněna ještě další ochrannou klecí, která zamezí přímému kontaktu s mřížkou pod napětím.

Nedis INKI112CBK16 11 W recenze

Skvělý dosah a dostatečná návnada

Čím však rozhodně dokáže tento přístroj zaujmout, je perfektní dosah až 150 m2. Pokrytí je proto na skvělé úrovni. Příkon dosahuje hodnoty 11 W, provoz je tedy energeticky nenáročný. Ultrafialové světlo je netoxické a ekologické, nijak neškodí okolnímu prostředí. Svítivost je dostatečná, nevydává žádný hluk a světlo má zároveň příjemnou, studenou barvu – nenamáhá oči. Účinnost zneškodňování je na skvělé úrovni, hmyz zneškodněný elektrickým výbojem padá do sběrné nádoby, kterou lze jednoduše vyprázdnit. Napájení probíhá přímo z elektrické sítě, dodávaný přívodní kabel je dlouhý 100 cm.

Zkušenosti s Nedis INK112CBK16 11 W

Ze zkušeností zákazníků musíme vyzdvihnout samotnou schopnost likvidace komárů, much, mušek nebo vos. Někteří spotřebitelé říkají, že malé octomilky lapač hmyzu nedokáže efektivně zneškodnit, důvodem může být jejich rozměr a nízká hmotnost. Velkým pozitivem je také nízká spotřeba energie a v neposlední řadě i jednoduchá montáž. Výkon UV svítidla je dostatečný a dokáže přilákat velké množství škodlivého hmyzu. Nádobu na hmyz lze jednoduše vyprázdnit. Oceňujeme také fakt, že mřížka pod elektrickým napětím je ještě chráněna ochrannou klecí, aby bylo zamezeno přímému kontaktu. Velkým plusem je také jeho velký dosah, a to až 150 m2. Přestože z hlediska ceny patří do střední třídy, jedná se o optimální poměr ceny a účinnosti.

Recenze a zkušenosti s elektrickým lapačem hmyzu Nedis INKI112CBK16 11 W
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Perfektní pokrytí (dosah)
Velmi účinná návnada
Tichý chod a nízká spotřeba

Negatíva

Žádné

Typ: elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou ● Maximální výkon: 11 W ● Pokrytý prostor: 150 m2 ● Odolnost: IP20 ● Hmotnost: 1,7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)