G21 GT-40 elektrický lapač hmyzu – recenze

Exteriérový elektrický lapač hmyzu G21 GT-40 patří k větším zařízením s vysokým výkonem. Jeho devízou je velký dosah a široké pokrytí. Lapač je ideální na terasy, do altánků, na zahrady a všude tam, kde je zapotřebí eliminovat aktivitu škodlivého létajícího hmyzu. Důkazem kvality jsou také recenze zákazníků.

Publikované: 24.02.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

G21 GT-40

Elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou je vhodný do prostoru o max. rozloze 220 m2, výkon 2 × 20 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud vám nedělá problém si za komfort připlatit, vězte, že elektrický lapač hmyzu s UV světlem je k tomuto účelu jako stvořený. Během dne pokrývá okolí až do 90 m2, což je pouze důkazem vysoké efektivity ultrafialového záření, o které se starají dvě UV-A žárovky s celkovým výkonem 40 W. V noci dokáže pokrýt prostor až do 220 m2. Hmyz zneškodňuje za pomoci elektrického proudu, který probíhá skrze kvalitní hliníkovou konstrukci. Zásobník na zneškodněný hmyz je snadno vyjímatelný. Je vhodný k použití především v exteriérech, ale i ve větších prostorách – hotely, restaurace, sklady, haly, kanceláře, nebo dokonce nemocnice.

G21 GT-40 recenze

Bzučení a občasný zápach

V případě elektrického lapače hmyzu G21 GT-40 se vysoký výkon elektrického pole projevuje soustavným bzučením. Při zneškodňování hmyzu dochází k praskání. Někomu může tento zvuk vadit, svědčí však o vysoké efektivitě lapače. Někteří spotřebitelé si stěžovali i na zápach při usmrcování hmyzu, ale ten se může projevit obvykle u většího létajícího hmyzu. Platí to i u jiných modelů. Celkově tedy provoz není zcela bezhlučný, avšak nejde o žádné nesnesitelné decibely. Přístroj nevyužívá žádné chemické prostředky. Konstrukce z hliníku je jednoduše, ale kvalitně zpracovaná. Přístroj je stavěný k zavěšení do prostoru (dodáván se závěsným řetězem), lze jej však umístit i na rovnou plochu na zem.

Zkušenosti s G21 GT-40

Efektivní, výkonný, kvalitní, ale také drahý. Elektrický UV lapač hmyzu G21 je sice na začátek vyšší investicí, ale faktem je, že při pokrytí prostoru až 220 m2 dokáže z nočního posezení udělat komfortní zážitek. Spotřebitelé si účinek zařízení i jeho výkon velmi pochvalují. Totéž platí i o kvalitě materiálů. Lapač hmyzu je navíc vybaven až dvěma UV trubicemi. Menším nedostatkem je bzukot napětí, které je v hliníkové mřížce. Lapač je šetrný k životnímu prostředí. Sice nepatří k designovým doplňkům, ale svůj úkol plní na jedničku. Nevyužívá žádné chemikálie. Produkt určitě doporučujeme i pro náročnější zákazníky, výsledek je totiž zaručený.

Recenze a zkušenosti s lapačem hmyzu G21 GT-40
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Skvělý účinek
Kvalitní zpracování
Perfektní pokrytí prostoru

Negatíva

Větší rozměry
Zvukový projev

Typ: elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou ● Maximální výkon: 2 × 20 W ● Pokrytý prostor: 90–220 m2 ● Odolnost: - ● Hmotnost: 3,5 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)