Tristar IV-3704 elektrický lapač hmyzu – recenze

Malý a kompaktní elektrický lapač hmyzu určený do interiéru i exteriéru. Model Tristar je opravdu designovým doplňkem, který má kontury moderní lucerny. Vzhledem k rozměrům a slabšímu výkonu jsou efektivita a velikost pokrytého prostoru menší. Dosah je pouze kolem 20 m2. Součástí konstrukce je i sběrná nádoba. Likvidace hmyzu je kombinací ultrafialové žárovky a také elektricky nabité kovové mřížky. Zaujme především nízkou cenou.

Publikované: 24.02.2022
Aktualizované: 12.09.2023
Obsah článku:

Tristar IV-3704

Elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou, vhodný do prostoru o max. rozloze 20 m2.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tento malý elektrický lapač hmyzu je určený do menších prostorů, doporučujeme balkony, letní kuchyňky či malé terasy, případně vnitřní ​​prostory. Nedisponuje tak vysokým výkonem. Lapač hmyzu lze položit na rovnou plochu nebo díky háčku zavěsit do prostoru.

Kompaktní, ale méně efektivní

V případě tohoto modelu je dominantou nízká cena. A nutno říct, že i po designové stránce jde o povedený produkt. Tristar nepatří k nejvýkonnějším modelům, může však oslovit kompaktností. UV trubice produkuje ultrafialové světlo, čímž láká do pasti otravný hmyz. Kovová mřížka pod napětím následně tento hmyz usmrtí. Dosah je však jen 20 m2, proto je vhodný spíše do menších prostorů. Schopnost lapače přilákat hmyz je horší, UV trubice má slabší výkon a svítivost je nižší. Zneškodněný hmyz padá přímo do sběrné nádoby. Lapač také disponuje ochranou proti přehřátí a je dodáván s čisticím kartáčkem. Napájen je přímo z elektrické sítě.

Tristar IV3704 recenze

Zkušenosti s Tristar IV3704

Reference zákazníků jsou v případě lapače hmyzu Tristar IV3704 různé. Hlavním nedostatkem je slabší výkon a celková schopnost přilákat hmyz. Rozhodně má lapač vyšší efekt v menším uzavřeném prostoru. Chcete-li vyšší výkon a lepší účinek, sáhněte po větším elektrickém lapači hmyzu Nedis INKI112CBK16. Malé svítidlo je však možné zavěsit na strop, zeď nebo položit na stůl. Disponuje také sběrnou nádobou. Pochválit musíme opravdu kompaktní rozměry a nekompromisně nízkou cenu, kterou vnímají i spotřebitelé.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Kompaktní rozměry

Negatíva

Slabší svítivost
Nižší účinnost

Typ: elektrický UV lapač hmyzu s mřížkou ● Maximální výkon: - W ● Pokrytý prostor: 20 m2 ● Odolnost: - ● Hmotnost: 0,4 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)