PowerPlus Gibbon ETFE 5 W USB 5 V solární nabíječka – recenze

V jednoduchosti se ukrývá krása. Solární nabíječka PowerPlus Gibbon patří k naprosto základním modelům. Zákazníci tento model preferují z důvodu nízké ceny, ale také díky praktičnosti. Nabíječka je velmi kompaktní, lehká a zároveň svůj účel splňuje na jedničku.

Publikované: 21.02.2022
Aktualizované: 12.07.2022
Obsah článku:

PowerPlus Gibbon ETFE 5 W USB 5 V

5W solární nabíječka bez integrované baterie, výstupní napětí 5 V, jeden USB konektor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Faktem je, že výkonem solární nabíječka nenadchne a samotný proces nabíjení nepatří k nejrychlejším. Ve srovnání se solární nabíječkou Crossio SolarPower 21 W jsou výkon i rychlost nabíjení trojnásobně nižší. Nižší je však také cena. Výkon se v praxi za dobrých slunečních podmínek pohybuje na úrovni 3,5 W. Nabíjet telefon či jinou drobnou elektroniku zvládne jako kterákoliv jiná solární nabíječka. Výstupní napětí je 5 V (0,7 A). K dispozici je jeden USB výstup.

PowerPlus Gibbon ETFE 5W USB 5V recenze

Zvýšená odolnost solárního panelu

PowerPlus Gibbon ETFE je solární nabíječka s přímým nabíjením. Energii nikde neuchovává. Konstrukce je vybavena jedním solárním panelem se speciálně upraveným povrchem pro co nejlepší absorpci slunečního svitu. Povrch je ošetřen ETFE vrstvou, která chrání panel před poškrábáním, prachem či vodou. Solární nabíječka není voděodolná, disponuje pouze standardní odolností. Co však oceňujeme ze všeho nejvíce, je praktická konstrukce a kompaktní rozměry. Neurazí ani malá hmotnost, která činí pouze 256 g.

Zkušenosti s PowerPlus Gibbon ETFE

Od této solární nabíječky dostanete přesně to, co uvádí výrobce. Spotřebitelé jsou toho názoru, že v dané cenové třídě jde o nejlepší volbu. Rozhodně nelze mluvit o výkonné a rychlé solární přenosné nabíječce, ale určitě splní svůj účel. Bez problémů si ji můžete vzít na cesty, túry či na kolo. Je velmi kompaktní a skladná. Oceňujeme i umístění nabíjecího vstupu na střed. Zákazníci pozitivně hodnotí také kvalitu zpracování. Solární panel za ideálních slunečních podmínek nabíjí stabilně bez zbytečných výpadků. Z našeho pohledu dostanete za danou cenu vskutku přidanou hodnotu, které není výrazněji co vytknout.

Recenze a zkušenosti se solární nabíječkou PowerPlus Gibbon ETFE 5W USB 5V
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena – poměr ceny a kvality
Zvýšená odolnost solárního panelu
Kompaktní rozměry

Negatíva

Nízký výkon
Pomalé nabíjení

Výkon: 5 W ● Výstupní napětí: 5 V ● Integrovaná baterie: ne ● Kapacita baterie: - ● Konektivita: 1× USB-A / 5 V / 0,7 A ● Hmotnost: 256 g ● Rozměry: 260 × 160 × 20 mm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)