Solight DY11WIFI chytrá zásuvka – recenze

Levnou smart zásuvku Solight DY11WIFI můžete ovládat přes Wi-Fi. Pomocí aplikace Solight zvládnete ovládat až 50 zásuvek najednou. Maximální zatížení je 2 300 W, zásuvka je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 14.11.2022
Obsah článku:

Solight DY11WIFI

Maximální zatížení 2 300 W, ovládání přes Wi-Fi, kompatibilní s OS Android a iOS, chybí časový spínač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V jednoduchosti je někdy krása a smart zásuvka Solight DY11WIFI tento parametr splňuje. Její nízká cena je rovněž parametrem, který stojí za zvážení. Chybí časový spínač nebo ovládání hlasem. V praxi však zvládnete pomocí jedné aplikace ovládat základní funkce.

Dvě provedení, stejná funkcionalita

Na základě průzkumu trhu můžete narazit na dvě designová provedení zásuvky. Obě varianty jsou kompaktní. Jeden design představuje zásuvka s klasickým kruhovým tvarem, druhý disponuje z horní strany štítem, kde se nachází tlačítko ON/OFF a LED indikátor. K funkčnosti zásuvek je zapotřebí internetové připojení – Wi-Fi. Prostřednictvím aplikace Solight můžete ovládat až 50 zásuvek, které budou komunikovat s jedním Wi-Fi routerem. Aplikace je schopna přijmout také smart zásuvky série DY08, DY09 nebo DY12. Zásuvka je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

Solight DY11WIFI recenze

Kompaktnější varianta rovněž disponuje ručním zapnutím či vypnutím a LED indikátorem. Chytrá zásuvka má také dětskou pojistku. Ovládání hlasem ani časové spínání tento model chytré zásuvky nemá. Maximální zatížení je 2 300 W.

Zkušenosti se Solight DY11WIFI

Zákazníci s tímto modelem chytré zásuvky nemají žádné problémy. Připojení je bez komplikací a poměrně rychlé. Hlášeny nejsou ze strany zákazníků ani problémy se stabilitou signálu. Přes aplikaci zvládne zapínat nebo vypínat jednotlivé zásuvky na dálku, nic víc. Jedná se o jednoduchý model, který nijak nepřitahuje pozornost. Plusem je, že pomocí zásuvky lze ovládat až 50 zásuvek této modelové řady. Na výběr máte ze dvou designových provedení. Přesvědčit vás může i nízká cena.

Recenzie a skúsenosti s inteligentnou zásuvkou Solight DY11WIFI
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Jednoduché a kompaktní provedení

Negatíva

Bez ovládání hlasem
Bez časového spínání

Maximální zatížení: 2 300 W ● Maximální elektrický proud: 10 A ● Wi-Fi: ano ● Bluetooth: ne ● Ovládání hlasem: ne ● Časový spínač: ne ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvětlení: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)