Nedis WIFIP120EWT chytrá zásuvka – recenze

Velice odolná a výkonná chytrá zásuvka od renomovaného výrobce. Díky kvalitní konstrukci odolá teplotám až minus 10 °C. Vhodná je tudíž i do exteriéru. Komunikuje prostřednictvím Wi-Fi sítě. Funguje také jako chránič přepětí. Maximální zatížení je určené pro spotřebiče s maximálním příkonem 3 680 W / 16 A. Příkazy můžete zadávat i hlasem. Je nutné mít aplikaci Nedis SmartLife. Na dálku můžete zapínat nebo vypínat zapojené elektrospotřebiče. Zásuvka splní i požadavky náročnějších spotřebitelů.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 19.07.2024
Obsah článku:

Nedis WIFIP120EWT

Maximální zatížení 3 680 W, ovládání prostřednictvím Wi-Fi nebo hlasem, kompatibilní s OS Android a iOS, přítomen je časový spínač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Spolehlivá zásuvka se smart funkcemi a za velmi příznivou cenu. Nedis WIFIP120EWT je dobře vybaveným modelem. Díky funkcím a praktické aplikaci zvládnete spotřebiče vypínat a zapínat na dálku. Nastavit můžete i přesný časový interval. Zásuvka je uzemněná a funguje také jako chránič přepětí.

Měření spotřeby a ovládání hlasem

Celý proces zapojování zásuvky je o jednoduchém připojení prostřednictvím vaší Wi-Fi sítě a chytré zásuvky, kterou zapojíte do klasické zásuvky na 230 V. Můžete připojit spotřebič až do příkonu 3 680 V. Zásuvka zvládá elektrický proud 16 A. Připojení signálu je stabilní a rychlé. O stavu připojení vás informuje LED indikátor. Na čelní straně zásuvky se nachází tlačítko k manuálnímu vypínání. Prostřednictvím aplikace Nedis SmartLife můžete pokyny dávat hlasem, potřebujete jen aplikaci Amazon Alexa nebo Google Home.

Nedis WIFIP120EWT recenze

Zásuvka vám umožňuje spotřebiče vypínat i zapínat na dálku, nicméně v aplikaci můžete nastavit i časový interval, kdy přesně má zásuvka spotřebič vypnout či zapnout. Díky senzorům dokáže zásuvka vyhodnocovat množství spotřebované elektrické energie. Máte tak k dispozici monitoring spotřeby. Výhodou je, že zásuvku můžete použít také v exteriéru, a to až do teploty minus 10 °C nebo plus 40 °C. Do exteriéru však spíše doporučujeme model chytré zásuvky Nedis WIFIPO120EWT, která disponuje ochranou IP44 a zvýšenou odolností proti větru a mrazům. Maximální vysílací výkon antény u tohoto modelu je 17 dBm.

Zkušenosti s Nedis WIFIP120EWT

Reference zákazníků jsou v případě chytré zásuvky Nedis WIFIP120EWT velmi pozitivní. Především se jedná o perfektní poměr ceny a funkcí, které tato zásuvka nabízí. Souhlasíme s většinou spotřebitelů, že zásuvka disponuje skvělou stabilitou signálu. Aplikace je rovněž velmi intuitivně zpracovaná a umožňuje vám přehledné ovládání zásuvek, časové spínání, ovládání hlasem nebo monitorování spotřeby. Mezi spotřebiteli panovalo několik názorů, že zobrazení aplikace v telefonech iPhone je poněkud špatně přizpůsobené, ovládací prvky to však nelimituje. I proto je tato zásuvka určená pro ty, kteří mají vyšší nároky.

Recenzie a skúsenosti s inteligentnou zásuvkou Nedis WIFIP120EWT
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a funkcionality
Měření spotřeby a přepěťová ochrana
Přehledná aplikace

Negatíva

Horší kompatibilita aplikace s iOS

Maximální zatížení: 3 680 W ● Maximální elektrický proud: 16 A ● Wi-Fi: ano ● Bluetooth: ne ● Ovládání hlasem: ano ● Časový spínač: ano ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvětlení: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)