VOCOlinc Smart Adapter VP3 chytrá zásuvka – recenze

Smart zásuvka VOCOlinc Smart Adaptér VP3 je kompatibilní se zařízeními iOS i Android, nicméně s Androidem spolupracuje lépe. Určena je pro spotřebiče s max. příkonem 2 300 W. Zásuvka spolupracuje s aplikací Linkwise a lze ji ovládat hlasem.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

VOCOlinc Smart Adapter VP3

Maximální zatížení 2 300 W, ovládání prostřednictvím Wi-Fi nebo hlasem, kompatibilní s OS Android a iOS, přítomen je časový spínač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hledáte-li jednoduché řešení ovládání spotřebičů na dálku, pak jsme pro vás vybrali smart zásuvku VOCOlinc Smart Adapter VP3. Spolupracuje s aplikací Linkwise a zásuvku lze ovládat i hlasem. Zásuvka má velmi kompaktní rozměry, díky čemuž je velmi nenápadná.

Signál pohněvá, ale ovládání nezklame

Tato chytrá zásuvka rozhodně dokáže splynout s prostředím. Spotřebitele těší, že v zásuvce působí velmi nenápadně a ani na viditelném místě nebude bít do očí. Se zásuvkou budete komunikovat prostřednictvím Wi-Fi sítě. Mnozí spotřebitelé uvádějí, že při prvním spárování nebo případném odpojení připojení trvalo velmi dlouho. Řešením může být restart Wi-Fi zařízení. Jinak je však v případě aplikace Linkwise, která umožňuje i ovládání hlasem, vše bezproblémové.

VOCOlinc Smart Adaptér VP3 recenze

Aplikace v případě Appstore někdy signalizuje, že je smartphone nepřipojený. Obecně iOS s touto aplikací nespolupracuje nejlépe. Doporučujeme spíše pro majitele telefonů s Androidem. Máte také možnost monitorovat spotřebu el. energie. Samozřejmostí je i časové spínání na přesný čas a datum, které můžete nastavit pro libovolný spotřebič. Příkon však nesmí překročit hodnotu 2 300 W. Podobně jako chytrá zásuvka TP-Link Tapo P100 není ani VOCOlinc určený pro 16A el. proud.

Zkušenosti s VOCOlinc Smart Adaptér VP3

Ve své podstatě je tento model chytré zásuvky dobrým výrobkem. Uživatelé telefonů iOS se někdy mohou setkat s problematickým připojením. Faktem zůstává i delší párování s domácí sítí, což je však vlastnost této zásuvky. Spotřebitelé ocení kompaktní rozměry zásuvky a také přehlednou aplikaci Linkwise. Plusem je i funkce monitorování spotřeby elektřiny nebo ovládání hlasem. Vypínat a zapínat spotřebiče na dálku zvládnete velmi jednoduše. Cena by s ohledem k absenci prémiových funkcí mohla být také nižší.

Recenze a zkušenosti s inteligentní zásuvkou VOCOlinc Smart Adaptér VP3
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s inteligentní zásuvkou VOCOlinc Smart Adaptér VP3 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Časový spínač
Monitoring spotřeby el. energie

Negatíva

Problémy s připojením na iOS
Delší párování se sítí

Maximální zatížení: 2 300 W ● Maximální elektrický proud: 10 A ● Wi-Fi: ano ● Bluetooth: ne ● Ovládání hlasem: ano ● Časový spínač: ano ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvětlení: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)