TP-Link Tapo P100 chytrá zásuvka – recenze

Chytrá zásuvka, která nabízí možnost připojení prostřednictvím bezdrátové Wi-Fi sítě nebo pomocí bluetooth. Spotřebiče zapojené do zásuvky můžete na dálku vypínat nebo zapínat. V aplikaci Tapo rovněž můžete nastavovat časové intervaly. Podporuje i ovládání hlasem. Zásuvka má časový spínač. Maximální zatížení zásuvky je 2 300 W / 10 A. Provedení zásuvky je kvalitní a reference od zákazníků jsou velmi pozitivní.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

TP-Link Tapo P100

Maximální zatížení 2 300 W, ovládání prostřednictvím Wi-Fi, bluetooth nebo hlasem, kompatibilní s OS Android a iOS, přítomen je časový spínač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní chytrá zásuvka značky TP-Link. Zásuvka má velmi decentní design a nabízí optimální parametry k tomu, aby uspokojila potřeby zákazníků. Využívá přehlednou a ověřenou aplikaci Tapo.

Hlasové ovládání i časovač

Smart zásuvka Tapo P100 se může stát v domácnosti velmi užitečným pomocníkem. K zásuvce se můžete připojit pomocí aplikace Tapo, kterou výrobce vyvinul speciálně k tomuto účelu. Snadno se v ní orientuje a je dostupná pro operační systémy Android i iOS. Komunikace probíhá bezdrátově přes domácí Wi-Fi síť. Pokud byste se nudili, můžete zásuvku ovládat i hlasem, a to pomocí svého smartphonu a aplikací Amazon Alexa či Google Assistant. Zásuvka má integrované i tlačítko ON/OFF, kterým vyvoláte spárování se sítí nebo reset v případě odpojení.

TP-Link Tapo P100 recenze

Využít můžete také bezdrátové bluetooth spojení, které limituje funkcionalitu do vzdálenosti 10 metrů. Jinak můžete zásuvku ovládat jednoduše i z práce. Zásuvka nemá orientační LED osvětlení, ale jen malou LED diodu, která informuje o aktivním stavu. Plusem je fakt, že zásuvka disponuje také časovým spínačem, takže můžete spotřebiče v zásuvce vypínat a zapínat ve stanoveném časovém intervalu, např. před příchodem z práce. Maximální zatížení zásuvky je do 2 300 W / 10 A.

Zákazníci jsou s kvalitami této chytré zásuvky velice spokojení. Pochvalují si především kvalitní zpracování a spolehlivost, kdy zásuvka neztrácí signál a neodpojuje se ze sítě. My chválíme i kompaktní rozměry a také časovač. Škoda, že zásuvka není stavěná na vyšší příkon spotřebičů a na elektrický proud alespoň 16 A. Chcete-li ušetřit, výrobce zásuvku TP-Link Tapo P100 dodává i v balení se dvěma kusy.

Recenze a zkušenosti s inteligentní zásuvkou TP-Link Tapo P100
Zdroj. Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Stabilita připojení
Kompaktní rozměry
Kvalitní zpracování

Negatíva

Určená jen pro el. proud 10 A

Maximální zatížení: 2 300 W ● Maximální elektrický proud: 10 A ● Wi-Fi: ano ● Bluetooth: ano ● Ovládání hlasem: ano ● Časový spínač: ano ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvětlení: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)