Nedis WIFIPO120EWT chytrá zásuvka – recenze

Chytrá zásuvka Nedis je ideální k použití v exteriéru a extrémních podmínkách, a přestože není nejkrásnější, dobře poslouží i v interiéru. Tento model má zvýšenou odolnost, krytí IP44. Vstup zásuvky je chráněný plastovým odklápěcím krytem. Ovládat ji můžete na dálku.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 12.09.2023
Obsah článku:

Nedis WIFIPO120EWT

Maximální zatížení 3 680 W, ovládání prostřednictvím Wi-Fi nebo hlasem, kompatibilní s OS Android a iOS, přítomen je časový spínač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Chytrá zásuvka Nedis je ideální k použití v exteriéru a extrémních podmínkách. Připlatit si v tomto případě musíte za zvýšenou voděodolnost a mrazuvzdornost.

Odolná proti vodě i mrazu

Řada spotřebitelů vyhledává právě chytré zásuvky, které jsou vhodné i do vnějších podmínek, ať už jde o terasu, balkon, nebo zahradní altánek. Tento model je schopný odolat teplotě až minus 30 °C. Má zvýšenou odolnost, krytí IP44 a je dokonale chráněná vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Vstup zásuvky je chráněn plastovým odklápěcím krytem. Zásuvka komunikuje s vaším chytrým telefonem a routerem přes Wi-Fi modul, který má integrovaný.

Nedis WIFIPO120EWT recenze

Maximální zatížení zásuvky je až 3 680 W, což je elektrický proud 16 A. Díky zvýšené odolnosti a časovému spínači můžete zásuvku používat například také k zapínání a vypínání závlahy v zahradě. Vše přitom můžete ovládat na dálku. Podstatný je i výkon přenosu signálu 20 dBm. K ovládání budete používat aplikaci Nedis SmartLife. O aktivním stavu vás informuje LED indikátor a za účelem vypnutí a zapnutí zásuvky máte k dispozici také manuální tlačítko. Faktem je, že v interiéru zásuvka nepůsobí zrovna esteticky, pokud je tedy na viditelném místě.

Kvalita za vyšší cenu

Na trhu se jedná o jednu z nejoblíbenějších exteriérových zásuvek se smart funkcionalitou. Spotřebitelé tento typ smart zásuvky využívají na balkonech, terasách, ke spínání závlahy, vánočního osvětlení či bazénové filtrace. Disponuje zvýšeným výkonem k přenosu signálu. Aplikace je velmi intuitivní a snadno můžete sledovat i spotřebu elektrické energie. Silnou stránkou je především zvýšená odolnost proti mrazům a vlhkosti. Maximální zatížení je až do 3 680 W. K použití v interiéru je však lepší, pokud není vidět. Cena smart zásuvky je vyšší.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Odolá mrazu až do minus 30 °C – provoz v zimě
Perfektní příjem signálu
Intuitivní aplikace

Negatíva

V interiéru je příliš nápadná

Maximální zatížení: 3 680 W ● Maximální elektrický proud: 16 A ● Wi-Fi: ano ● Bluetooth: ne ● Ovládání hlasem: ano ● Časový spínač: ano ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvětlení: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)