Mobilní telefony

Bez mobilu si už většina z nás neumí představit život. Používáme ho k telefonování, sledování videí, kontaktu na sociálních sítích, focení a natáčení. Někomu záleží na designu, někomu na značce a někomu především na ceně. Abychom vám s výběrem pomohli, připravili jsme pro vás testy mobilů z různých cenových kategorií. Vzhledem k tomu, že mobilní telefony jsou spotřební elektronikou, u níž dochází k rychlému vývoji, testy pravidelně aktualizujeme, abyste vždy měli představu o nej produktech, které trh nabízí.

Mobily do 5 000 Kč

Nejlepší mobilní telefony do 5 000 Kč 2024 + recenze

Desítky hodin jsme věnovali srovnávání jednotlivých modelů z bohaté nabídky. Vítězem našeho testu se stal mobil Xiaomi Redmi Note 12S.
Mobily do 7 500 Kč

Nejlepší mobilní telefony do 7 500 Kč 2024 + recenze

Kategorii mobilních telefonů do 7 500 Kč ovládl Xiaomi Redmi Note 12 Pro, který nepatří mezi nejdražší a svými parametry zároveň nabídne ideální poměr ceny a...
Mobily do 13 000 Kč

Nejlepší mobilní telefony do 13 000 Kč 2024 + recenze

Test Magazín vybral nejlepší smartphone do 13 000 Kč. Ve srovnávacím testu uspěl Samsung Galaxy A54 s kvalitním AMOLED displejem a funkcí bezdrátového...
Prémiové mobilní telefony

Nejlepší mobilní telefony 2024 + recenze

Na základě analýzy zahraničních odborných testů, výkonnostních benchmarků a referencí zákazníků jsme vybrali vítěze. Samsung Galaxy S22 Ultra je ve...
Nejlepší iPhony

Nejlepší iPhony 2024. Nejnovější má nejlepší fotoaparát

V našem článku najdete výběr nejlepších iPhonů, ke kterým jsme také zpracovali krátké recenze. Apple iPhone 15 Pro Max považujeme za aktuálně nejlepší iPhone.
Jak na iPhone

Jak na iPhone – otázky a odpovědi

Nevíte, jak dát do iPhonu hudbu, jak zálohovat kontakty či jak iPhone resetovat? Na tyto otázky a spoustu dalších vám odpovíme v tomto článku.
Srovnání mobilů

Srovnání mobilů 2024 – nejlepší fotomobil, výkon i displej

Chcete vědět, které smartphony jsou dle světových žebříčků, rankingů a benchmarků spotřebitelských organizací v jednotlivých oblastech nejlepší? Pak je tento článek určený přímo pro vás.
Mobilní telefony Samsung

Nejnovější telefony Samsung nejsou nejlevnější. TOP 10 recenzí

V tomto srovnávacím testu je naším cílem vybrat nejlepší smartphony značky Samsung. Za vítěze testu jsme označili model Samsung Galaxy S23.
Apple AirTag

Apple AirTag – Co je to? Jak funguje? Jaká je cena lokalizačního čipu?

Nemůžete najít klíče od auta či domu, svoji tašku či dokonce peněženku? S lokalizačním čipem Apple AirTag vystopujete jakoukoli ztracenou věc, ke které je lokalizátor připnutý.

Testované produkty