Apple Watch Series 6 smart hodinky – recenze

Smart hodinky Apple Watch Series 6 s GPS podporují Wi-Fi i bluetooth. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, velkým interním úložištěm (32 GB) i spoustou zajímavých funkcí. S hodinkami můžete bezkontaktně platit, telefonovat, poslouchat hudbu či měřit své sportovní aktivity.

Publikované: 01.10.2021
Aktualizované: 19.10.2023

Apple Watch Series 6

Vodotěsné smart hodinky, displej Retina, úhlopříčka 1,78″, hmotnost 36,5 g, výdrž baterie 18 hod., vodotěsné, GPS, Wi-Fi, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Chytré hodinky Apple Watch Series 6 jsou ideálním řešením pro náročné uživatele, kteří si potrpí na chytré funkce, zajímavý design, pohodlí a nemají problém s o něco častějším dobíjením baterie. Naopak pokud hledáte základní model, Watch Series 6 pro vás nemusí být vhodnou volbou, jelikož jejich pořizovací cena není nejnižší.

Hodinky mají nízkou hmotnost, váží necelých 37 g, jejich nošení je proto doslova pohodlné. Kvalitě zpracování není co vytknout. Jsou vybavené nabíjecí baterií, která má poměrně krátkou výdrž. Plusem je možnost drátového i bezdrátového nabíjení.

Kratší výdrž baterie kompenzují dostupné funkce, kvalitní displej Retina s 1,78palcovou úhlopříčkou a výbornou čitelností a velké interní úložiště o velikosti 32 GB.

U modelu Watch Series 6 naleznete různé zajímavé funkce. Jedná se o smart hodinky s GPS, které podporují Wi-Fi i bluetooth. Uživateli poskytují možnost bezkontaktních plateb i řadu zdravotních funkcí. Jde např. o měření srdečního rytmu, saturace krve kyslíkem či EKG. Hodinky dále dokážou monitorovat spánek s následným zobrazením spánkových rytmů i různé sportovní aktivity, jsou vodotěsné a vybavené mikrofonem i reproduktory, díky čemuž je můžete využít k telefonování. Dostupné je i ovládání hodinek hlasem, posílání zpráv a přehrávání hudby z Apple Music. Chytré notifikace jsou již jakousi samozřejmostí.

Apple Watch Series 6 recenze

Smart hodinky Apple Watch Series 6

Smart hodinky Apple Watch Series 6 v růžové barvě

Smart hodinky Apple Watch Series 6 v modré barvě

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Řada funkcí a velké interní úložiště
Velký a dobře čitelný displej
Kvalitní zpracování a pohodlné nošení

Negatíva

Vysoká cena
Krátká výdrž baterie

Výdrž baterie = 18 hod. ● Typ displeje = Retina ● Úhlopříčka displeje = 1,78″ ● Průměr ciferníku = 40 mm ● Interní paměť = 32 GB ● Hmotnost = 36,5 g


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)