Cattara Pisa 3 v 1 udírna – recenze

Jedná se také o multifunkční gril jako v případě Proteco 62.22-GM-31. Kotlové zařízení poslouží nejen jako udírna, ale také jako gril nebo gril s vodní lázní. Je jen na spotřebiteli, jakým způsobem si chce právě pokrm připravit, a tudíž kterou funkci chce využít. Možné je i připravovat více pokrmů najednou, ale potřebné jsou dostatečné dovednosti pro kontrolu teploty, aby nedošlo k dokonalé přípravě jednoho jídla na úkor druhého.

Publikované: 02.12.2022
Aktualizované: 24.05.2023
Obsah článku:

Cattara Pisa 3 v 1

Udírna v kombinaci s grilem, max. teplota 300 °C, palivo – dřevo, dřevěné uhlí, integrovaný termometr, grilovací rošt, háčky, mísa na palivo nebo vodu

Prohlédnout nejlepší nabídku

Třídílná rozebíratelná konstrukce

Zařízení je zkonstruováno z kvalitní oceli s černou matnou povrchovou úpravou. Složeno je ze 3 částí – ohniště, resp. nádoba na palivo, mísa na vodu a víko. Všechny díly lze odejmout. Do mís lze umístit rošt z chromované oceli o průměru 38 centimetrů. Nádoby, resp. mísy obsahují dvířka na doplnění paliva a kontrolu připravovaných pokrmů. V poklopu se nachází regulovatelná ventilace a integrovaný teploměr, přičemž ze spodní části jsou uchyceny závěsné háčky.

Cattara Pisa 3 v 1 recenze

Zkušenosti s Cattara Pisa 3 v 1

Díky hmotnosti 7 kg a kompaktním rozměrům (80 x 40 cm) je produkt kulatého tvaru velmi snadno přenosný. Této výhodě „nahrávají“ i úchyty z odolného plastu na grilu i poklopu pro komfortní používání zařízení. Za poměrně nízkou cenu získáte nejen nenápadného pomocníka v zahradě, ale také víceúčelové využití, které vám zjednoduší přípravu vašich oblíbených jídel. K nevýhodám patří kvalita zpracování v podobě tenkých plechů a ventilace, která nereguluje teplotu a kouř tak, jak by původně měla.

Recenze a zkušenosti s udírnou Cattara Pisa 3 v 1
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přenosný
Multifunkčnost – lze dělat více věcí najednou

Negatíva

Tenké plechy
Ventilace nereguluje teplotu
Po osazení poklopu kouří nebo se náhle zvýší teplota

Typ udírny: na dřevo; v kombinaci s grilem ● Výrobní materiál: kvalitní ocel ● Palivo: dřevo, dřevěné uhlí ● Rozměry: 80 x 40 cm (v x š) ● Hmotnost: 7 kg ● Maximální topná teplota: 300 °C ● Integrovaný termometr: ano ● Digitální ovládání: ne ● Příslušenství: grilovací rošt o průměru 38 cm, háčky, mísa na palivo nebo vodu (vodní koupel)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)