Dormeo Ergo Comfort ortopedická matrace – recenze

Kvalitní ortopedická matrace od renomovaného výrobce, který na matraci nabízí záruku až 15 let. Výška matrace je 20 cm, použita je vrstva paměťové pěny a jádro je tvořeno kvalitním materiálem Ecocell. Matrace je prodyšná, antialergická a disponuje i snímatelným potahem, který je pratelný. Matrace byla inspirována funkcí ortopedické pomůcky Kosmodisk (3 anatomické zóny). Dormeo matrace prošla i testy Německého institutu zdraví a ergonomie.

Publikované: 21.07.2021
Aktualizované: 07.06.2022

Dormeo Ergo Comfort

Středně tvrdá matrace s výškou 20 cm, obsahuje paměťovou pěnu, je vhodná pro alergiky.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ergonomická matrace renomovaného výrobce je určená pro lidi, kteří při spánku potřebují maximální oporu a pohodlí. Matrace Dormeo Ergo Comfort byla podrobena laboratorním testům Německého institutu zdraví a ergonomie a patřila k nejlépe hodnoceným matracím. Velké oblíbenosti se matrace těší i u spotřebitelů. Matrace je vysoká 20 cm a celkově se skládá až z 5 vrstev. Disponuje pratelným odnímatelným potahem s antibakteriální úpravou proti mikrobům a roztočům.

Vhodná je pro alergiky i astmatiky. Vysoce pozitivně hodnotíme přítomnost 2cm vrstvy paměťové pěny a dvě 6cm vrstvy materiálu Ecocell, který je velmi prodyšný, matrace ani v letních měsících nehřeje, a vaše pokožka tak dýchá. Mezi materiálem Ecocell se nachází ergonomická vrstva, která byla inspirována funkcemi Kosmodisku. Matrace se tak flexibilně přizpůsobuje zakřivení páteře, a to bez ohledu na to, jakou polohu během spánku máte. Disponuje třemi ergonomickými zónami. Vysoký komfort během spánku a 7 anatomických zón nabídne i sada matrací Benab Fyzio Plus 1+1.

Právě kombinace těchto materiálů má uživateli nabídnout maximální komfort a zdravý spánek. Matrace disponuje standardní šířkou 80 cm, délka matrace je 190 cm. Doménou výrobce matrací Dormeo je také garantovaná záruka, a to v délce trvání až 15 let. Jediným drobným minusem je z pohledu spotřebitelů dlouhotrvající zápach matrace z výroby. Důvodem je především balení a použité materiály.

Dormeo Ergo Comfort recenze

Dormeo Ergo Comfort vrstvy

Ortopedická matrace Dormeo Ergo Comfort

Ortopedická matrace Dormeo Ergo Comfort recenze

Matrace Dormeo Ergo Comfort

Matrace Dormeo Ergo Comfort recenze

Ergonomická matrace Dormeo Ergo Comfort

Ergonomická matrace Dormeo Ergo Comfort recenze

Klady a Zápory

Záruka 15 let
Snímatelný potah
Prokazatelná ergonomie – funkčnost

Dlouhotrvající pach z výroby

Výrobce: Dormeo ● Šířka: 80 cm (variabilní) ● Délka: 190 cm (variabilní) ● Výška matrace: 20 cm ● Tvrdost: středně tvrdá ● Počet zón: 3 ● Paměťová pěna: ano ● Vhodná pro alergiky: ano


Hodnocení:
(81.2%)