Blumfeldt Augustus zahradní krb – recenze

Zahradní krb s grilem Blumfeldt Augustus se postará o chladné večery strávené na zahradě. I když je primárně navržený jako kamna, po vložení roštu vám umožní i grilování.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Augustus

Zahradní krb s grilem z litiny železa, hmotnost 43,5 kg, mřížka na dřevěné uhlí a pohrabáč v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Zahradní kamna pořádně zatopí ohněm, ale i svým vzhledem. S vkusným vnějškem ve starožitném designu římské pece nejenže vytápí, ale také dodává hodinám stráveným venku jedinečnou atmosféru. Dekorativní ozdoby na povrchu v teplém bronzovém tónu designově podtrhují prostředí.

Blumfeldt Augustus recenze

Masivní, odolná konstrukce

Kamna už na první pohled působí masivně. Konstrukce je kompletně zhotovena z litiny odolné proti zlomení, která vyzařuje příjemné teplo. Hmotnost dosahuje 43,5 kg, což může být v případě stability výhodou, ale při přemisťování nevýhodou. Krb stojí na třech masivních nožičkách. Praktická větrací klapka na spodku pomáhá ohni rychle vzplanout. Mřížkované dveře zabraňují létání jisker a zároveň umožňují pohled na oheň. Díky 1,2 m vysokému komínu kouř rychle stoupá vzhůru a je odveden, zatímco teplo z kamen je rozváděno do okolí. Designově se krb podobá modelům Flavius a Titus, avšak s tím rozdílem, že mřížku nemá po celém obvodu, ale pouze vepředu.

Zkušenosti s Blumfeldt Augustus

Co se týče ceny, ta se pohybuje výše. Zákazníci si však rádi připlatí za kvalitu. Musíme uznat, že konstrukce je masivní a odolná proti povětrnostním podmínkám. Starožitný design dotváří romantickou atmosféru. Plusem je také možnost grilování.

Zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Augustus
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Masivní konstrukce
Možnost využití jako gril
Design

Negatíva

Vyšší cena

Využití: krb i gril ● Hloubka: 40 cm ● Výška: 124 cm ● Hmotnost: 43,5 kg ● Materiál: litina železa ● Obsah balení: zahradní krb, mřížka na dřevěné uhlí, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)