Esperanza EBN009 UV lampa na nehty – recenze

Esperanza EBN009 je další levná lampa na nehty. Nacházejí se na ní jen základní funkce a její výkon je dostatečný, nicméně ne nejvyšší. I tento model je vhodný k vytvrzování všech typů gel laků a gelů.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Esperanza EBN009

UV/LED lampa na nehty, výkon 40 W, síťové napájení, displej, senzor pohybu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Esperanza EBN009 je vybavena 12 duálními LED/UV diodami o vlnové délce 365 nebo 405 nm, díky čemuž je vhodná k vytvrzování UV i LED gelů a laků, hybridních a tvrdých gelů a také akrylu. K plusům řadíme fakt, že tento model produkuje bílé světlo, které je šetrné k očím. Lampa Esperanza EBN009 je napájena přímo ze sítě. Její výkon 40 W hodnotíme jako dostatečně vysoký, v porovnání s dražšími a výkonnějšími modely však vytvrzování gelu trvá o něco déle.

Esperanza EBN009 recenze

Pouze základní funkce

Vzhledem k nízké pořizovací ceně je jasné, že toto zařízení disponuje pouze základními funkcemi, mezi které patří senzor pohybu – automatické zapnutí a displej, jenž zobrazuje zbývající dobu vytvrzování gelu. V případě, že máte citlivé nehty nebo při jejich úpravě a modelování využíváte delší dobu vytvrzování, doporučujeme vám poohlédnout se po jiné lampě. U modelu Esperanza EBN009 totiž nenajdete ani pomalý režim Low Heat.

Zkušenosti s Esperanza EBN009

Ani v případě této LED/UV lampy na nehty jsme nenarazili na příliš mnoho hodnocení spotřebitelů. Ta, která lze spočítat na prstech jedné ruky, jsou výhradně pozitivní. Mezi kladně hodnocenými parametry se nejčastěji objevuje nízká pořizovací cena, kompaktní rozměry, spolehlivý chod přítomnost pohybového senzoru.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty Esperanza EBN009
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Výkon dostatečný k domácímu použití
Multifunkční využití – vhodná na všechny typy gelů

Negatíva

Disponuje pouze základními funkcemi
Nižší výkon v porovnání s dražšími modely

Výkon = 40 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = dual LED + UV ● Počet diod = 12 ● Vlnová délka = 365/405 nm


Testované produkty

Hodnocení:
(80.2%)