MADdiamond MD-18/3-OH-MS masážní křeslo – recenze

Masážní křeslo MADdiamond MD-18/3-OH-MS lze označit za zlatou střední cestu. Jedná se o poměrně levný model z cenové kategorie do 600 eur, který disponuje základními masážními režimy, ale celkem zajímavými doplňkovými funkcemi. Je polohovatelné, otočné v úhlu 360°, a dokonce se v něm můžete i houpat. Opěrka zad disponuje vyhříváním a k plusům patří i vysoká nosnost.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

MADdiamond MD-18/3-OH-MS

Masážní křeslo k domácímu použití, relaxační + vibrační masáž, polohovatelné, otočné, integrované vyhřívání, nosnost 120 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Relaxační masážní křeslo MADdiamond MD-18/3-OH-MS ocení všichni středně nároční spotřebitelé. Je polohovatelné, vyhřívané, nachází se na něm praktický úložný prostor a k plusům patří i velmi pohodlné a měkké sedadlo.

Rozšířený základ za atraktivní cenu

Masážní křeslo MADdiamond MD-18/3-OH-MS poskytuje základní relaxační vibrační masáž, kterou můžete regulovat v několika stupních. Na rozdíl od dalšího levnějšího modelu Kondela Lambert, který se dostal do našeho testu, je křeslo MADdiamond určené k masáži centrální části zad, bederní i křížové oblasti, krku a stehen.

MADdiamond MD-18/3-OH-MS recenze

Křeslo je otočné v úhlu 360° a disponuje funkcí houpání. Není výškově nastavitelné, naleznete na něm však nastavitelnou opěrku nohou a velmi pohodlnou opěrku hlavy. Opěradlo je vybaveno integrovaným vyhříváním, je velmi měkké a pohodlné a zároveň poskytuje páteři dobrou oporu, což je při masáži alfou a omegou.

Dobrá stabilita a vysoká nosnost

Masážní křeslo od MADdiamond váží 45 kg. Jeho stabilitu, ke které přispívá zesílená konstrukce, hodnotíme pozitivně. Nosnost tohoto modelu je dostatečně vysoká. Činí 120 kg. K plusům řadíme příjemný povrchový materiál ze syntetické kůže s dvojitým prošíváním, které zajišťuje dobré protiskluzové vlastnosti, velmi pohodlné sedadlo s průměrnou, ale dostatečnou šířkou 52 cm a bohatý úložný prostor v podobě dvou kapes.

Zkušenosti s MADdiamond MD-18/3-OH-MS

Ti, kteří si zakoupili masážní křeslo MADdiamond MD-18/3-OH-MS, jsou převážně spokojení. Nejčastěji si pochvalují značný pocit pohodlí, jednoduché polohování, široké možnosti nastavení masáže a přijatelnou pořizovací cenu.

Recenze a zkušenosti s masážním křeslem MADdiamond MD-18/3-OH-MS
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a funkcemi
Široké možnosti polohování
Vysoká nosnost

Negatíva

Bez možnosti výškového nastavení
Bez pokrokových masážních programů

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Šířka/výška sedadla = 52/50 cm ● Max. výška = 107 cm ● Nosnost = 120 kg ● Hmotnost = 45 kg ● Povrchový materiál = syntetická kůže

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)