Dormeo Memosan Ultimo doplňková matrace – recenze

Doplňková matrace Dormeo Memosan Ultimo 3+2 má 5 cm, můžete si vybrat z 9 velikostních variant, disponuje antibakteriálním ošetřením CleanEffect a je velmi dobře prodyšná. Na matraci se nacházejí 2 samostatné zóny pro různé oblasti těla a jádro obsahuje paměťovou pěnu.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Memosan Ultimo

Vrchní matrace, tloušťka 5 cm, 2 zóny, jádro pěna Ecocell, technologie Moov&Cool, systém AirX, ošetření CleanEffect.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Memosan Ultimo s tloušťkou 5 cm uspokojí i náročnější spotřebitele. Jde o doplňkovou matraci s paměťovou pěnou a pěnou Ecocell, která poskytuje oporu celému tělu. Memosan Ultimo vyniká i z hlediska prodyšnosti, nechybí na ní antibakteriální ošetření a je cenově dostupným kouskem.

Měkký, pohodlný a zdravý

Memosan Ultimo je 5cm doplňková matrace. Jedná se o cenově dostupný model s velmi dobrými vlastnostmi. Jádro matrace tvoří 3cm vrstva odolné pěny Ecocell, která tělu poskytuje pevnou oporu a páteř během spánku udržuje v přirozené anatomické poloze. Memosan Ultimo patří k modelům s tvarováním a několika samostatnými zónami pro podepření hlavy, ramen, nohou a chodidel. Zóna A, která se nachází v oblasti hlavy, krku a chodidel, je navržena tak, aby dané části těla odlehčila. Zóna B pro boky je naopak pevnější, díky čemuž pánev během spánku neklesne pod úroveň těla.

Dormeo Memosan Ultimo recenze

Tepelná pohoda po celý rok

U modelu Memosan Ultimo se nachází několik speciálních technologií, které zajišťují výbornou prodyšnost a vysokou hygieničnost. Technologie Moov&Cool doplněná systémem AirX stojí za termoregulačními vlastnostmi a zmiňovanou prodyšností. Ošetření CleanEffect eliminuje nepříjemné zápachy, inhibuje růst bakterií, roztočů či jiných patogenů a zabraňuje nadměrnému usazování prachu. Za pozitivum dále považujeme odnímatelný potah, který můžete prát v pračce.

Zkušenosti s Dormeo Memosan Ultimo

Vrchní matrace Dormeo Memosan Ultimo nás oslovila zejména poměrem mezi kvalitou, funkčními vlastnostmi a pořizovací cenou, což potvrzují i ​​samotní spotřebitelé. Spánek na matraci hodnotí jako „o poznání lepší“. K pozitivům řadí také zmiňovanou cenu a kvalitu.

Recenze a zkušenosti s doplňkovou matrací Dormeo
Zdroj: Heureka.cz

Doplňková matrace Dormeo Memosan Ultimo

Vrchní matrace Dormeo Memosan Ultimo

Doplňková matrace Dormeo Memosan Ultimo recenze

Vrchní matrace Dormeo Memosan Ultimo recenze

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Nadstandardní tloušťka
Ortopedické a antibakteriální vlastnosti

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 5 cm ● Dostupné rozměry = 70 × 190, 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200, 180 × 200 cm ● Jádro = polyuretanová paměťová pěna + polyuretanová pěna Ecocell ● Potah = polyester


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)