Dormeo Bamboo 3+1 doplňková matrace – recenze

Doplňková matrace z paměťové pěny Dormeo Bamboo 3+1 obsahuje jádro z pěny Ecocell a vrstvu paměťové pěny. Středně tvrdý model je tlustý 4 cm, potah je vyrobený ze 70 % z polyesteru a ze 30 % z bambusové a bavlněné viskózy.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Bamboo 3+1

Vrchní matrace, tloušťka 4 cm, jádro: pěna Ecocell + paměťová pěna, ošetření CleanEffect.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dormeo Bamboo 3+1 je další doplňková matrace z paměťové pěny s menší tloušťkou (4 cm). Je vyrobená z materiálů, které poskytují oporu celému tělu, jsou hygienické, prodyšné a šetrné k pokožce, mají dlouhou životnost a jsou ekologické. Jedná se o model za atraktivní pořizovací cenu, který je vhodnou volbou pro všechny klasicky náročné spotřebitele.

Zlatá střední cesta

Dormeo Bamboo 3+1 je zlatou střední cestou, a to z hlediska ceny, kvality i tvrdosti. Jedná se o model o tloušťce 4 cm, která je příznačná pro všechny levné doplňkové matrace od Dormeo. Tři centimetry tvoří jádro z pěny Ecocell. Na ní se nachází 1 cm paměťové pěny. Kombinace těchto materiálů stojí za vlastnostmi, které jsou přínosné pro páteř, klouby a zbytek pohybového aparátu. Dormeo Bamboo 3+1 není rozdělená na zóny, tělu, které během spánku udržuje v přirozené poloze, však poskytuje dostatečnou oporu.

Dormeo Bamboo 3+1 recenze

Jde o středně tvrdý model, který je vhodný pro osoby s méně vážnými problémy s páteří. Jinak řečeno, nejde o doslova ortopedický model. Praktickým detailem jsou protiskluzové body na spodní straně, které jsou efektivní při umístění matrace na zemi či ve stanu. K negativům naopak řadíme méně velikostních variant. Dormeo Bamboo 3+1 je dostupná pouze v 5 různých rozměrech, a to 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 nebo 180 × 200 cm.

Bambusová radost pro vás a přírodu

Potah matrace je vyrobený ze 70 % z polyesteru a ze 30 % z bambusové a bavlněné viskózy. Všechny materiály mají minimální dopad na životní prostředí, protože jsou 100% recyklovatelné. Bambus je navíc rostlina, která roste enormně rychle a jejíž pěstování je trvale udržitelné.

Doplňková matrace Dormeo Bamboo 3+1

Vlastnosti bambusu oceníte i vy. Jedná se o materiál, který přirozeně reguluje teplotu, eliminuje pocení, absorbuje vlhkost a je velmi dobře prodyšný. K tomu přispívá také systém AirX, který slouží k odvětrávání matrace. Na modelu Dormeo Bamboo 3+1 se dále nachází antibakteriální ošetření CleanEffect, které zabraňuje množení patogenů včetně bakterií, plísní či roztočů. Milovníky čistoty nepochybně potěší i odnímatelný potah, který můžete prát v pračce.

Vrchní matrace Dormeo Bamboo 3+1

Vrchní matrace Dormeo Bamboo 3+1 recenze

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Ekologické, antibakteriální a kvalitní materiály
Protiskluzová úprava na spodní straně

Negatíva

Menší tloušťka
Bez samostatných zón
Méně dostupných rozměrů

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 4 cm ● Dostupné rozměry = 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200, 180 × 200 cm ● Jádro = polyuretanová pěna Ecocell + paměťová pěna ● Potah = polyester + bambusová/bavlněná viskóza


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)