Dormeo Aloe Vera doplňková matrace – recenze

Pětizónová vrchní matrace Aloe Vera s pěnou Orthocell, která se přizpůsobí tvaru těla a snižuje tlak na kritické body, je obohacena o výtažek z aloe vera s revitalizačními účinky. Speciální ošetření CleanEffect zabraňuje množení patogenů a eliminuje zápachy, k čemuž přispívá i velmi dobrá prodyšnost. Doplňková matrace Dormeo Aloe Vera je dostupná ve všech standardních velikostech a je dodávána s praktickým přenosným vakem.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Aloe Vera

Vrchní matrace, tloušťka 4 cm, 5 zón, jádro: pěna Orthocell, systém AirX, prošívání Formacell, ošetření CleanEffect.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pětizónová vrchní matrace Aloe Vera s pěnou Orthocell, kterou můžete umístit na starou postel nebo ji využít na dovolené, vyniká poměrem mezi pořizovací cenou a kvalitou. Je vyrobena z prodyšného, ​​odolného a ekologického materiálu, nechybí na ní antibakteriální ošetření ani potah, který můžete prát v pračce, a je obohacena o přírodní výtažek z aloe vera. Matrace je dostupná ve všech standardních velikostech od 70 × 190 do 180 × 200 cm.

Ortopedická a revitalizační doplňková matrace na doma i na cesty

Doplňková matrace Aloe Vera je vhodná pro každého, kdo chce spát pohodlně, ale také pro ty, kteří mají problémy s páteří či klouby. Můžete ji používat doma i při kempování, na kolejích, v hotelech či v autě. Praktickým detailem je, že spolu s matrací dostanete přenosný vak, do které ji jednoduše srolujete. Tloušťka doplňkové matrace Dormeo Aloe Vera je 4 cm.

Jádro matrace je vyrobeno z polyuretanové pěny Orthocell, která je prodyšná, pevná, předchází nadměrnému pocení a během celého roku podporuje přirozenou termoregulaci. Pěna se dokáže přizpůsobit tvarům těla, čímž se snižuje tlak na tzv. tlakové body.

Dormeo Aloe Vera recenzia

K ortopedickým vlastnostem dále přispívá až 5 samostatných zón, které poskytují rozdílnou oporu pro hlavu a krk, horní část těla, boky, stehna a lýtka s kotníky. Díky takovému rozdělení matrace zůstává páteř během spánku v přirozené anatomické poloze. K benefitům patří také výborná prodyšnost, kterou zajišťuje zmiňovaná pěna Orthocell v kombinaci se síťovinou AirX v prošívaném potahu Formacell.

Antibakteriální a ekologická

K přednostem doplňkové matrace Dormeo Aloe Vera patří její hygienická stránka. Nachází se na ní ošetření CleanEffect, které zabraňuje množení bakterií a roztočů. Potah, který můžete jednoduše sundat a prát v pračce, obsahuje výtažek z aloe vera. Největší výhodou této rostliny jsou antibakteriální vlastnosti. Výrobce hovoří i o pozitivních účincích na pokožku, o kterých si však v této souvislosti dovolíme pochybovat. Potah je vyroben z recyklovatelného polyesteru, k plusům proto řadíme i ekologickou stránku.

Doplňková matrace Dormeo Aloe Vera

Vrchní matrace Dormeo Aloe Vera

Doplňková matrace Dormeo Aloe Vera recenze

5zónová vrchní matrace Dormeo Aloe Vera

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Pět zón
Dobrá prodyšnost a antibakteriální vlastnosti

Negatíva

Menší tloušťka

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 4 cm ● Dostupné rozměry = 70 × 190, 80 × 190, 90 × 190, 80 × 200, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200, 180 × 200 cm ● Jádro = polyuretanová pěna Orthocell ● Potah = polyester


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)