Klarstein Fruitberry šnekový odšťavňovač – recenze

Německý odšťavňovač je skvělou volbou z hlediska poměru ceny a výkonu. Výtěžnost je na vysoké úrovni díky pomalému odšťavňování rychlostí 60 ot./min. Odšťavňovač si poradí i s kořenovou zeleninou. Občasné ucpávání způsobují většinou bobulové plodiny (hrozny, rybíz…). Nádoby na šťávu i odpad mají objem 1 000 ml. Vertikální odšťavňovač Klarstein je kvalitně zpracovaný. Nerezové sítko je odolné a velmi jemné. Zařízení má široký plnicí otvor – až 85 mm.

Publikované: 10.01.2022
Aktualizované: 29.03.2022
Obsah článku:

Klarstein Fruitberry

Vertikální šnekový odšťavňovač s příkonem 400 W, 60 ot./min., průměr plnicího otvoru 8,5 cm, objem nádoby na šťávu 1 000 ml.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Za účelem získání maximálního množství živin z ovoce a zeleniny je k dispozici právě vertikální odšťavňovač Klarstein Fruitberry. Doporučujeme jej i vzhledem k poměru ceny a výkonu. Plnicí otvor je dostatečně široký, elektromotor pracuje s dostatečným výkonem a problémem není ani nečekané přehřívání. Potěší také kvalitním zpracováním a nerezovou úpravou.

Kvalita za přiměřenou cenu

Maximálně funkční odšťavňovač ovoce a zeleniny Klarstein je rovněž designovým spotřebičem. Výrobce nešetřil na nerezových prvcích a odolných plastech. Vertikální konstrukce je dobře rozebíratelná a také se dobře čistí. Silný výkon odšťavňovači dodává elektromotor s příkonem 400 W. Při 60 ot./min. si poradí i s kořenovou zeleninou či tvrdším ovocem. Výtěžnost je na dobré úrovni, nerezové sítko se však častěji ucpává. Spotřebitelé jako problémové plodiny uvádějí  hrozny, jablka či brusinky. Problémem je to, že mikrosítko je extrémně jemné, což je sice velké plus, ale zároveň také minus.

Klarstein Fruitberry recenze

O dobré výtěžnosti svědčí i malé množství odpadu. Odšťavňovač má dvě oddělené nádoby na šťávu a dužinu. Obě mají objem 1 000 ml. Plnicí otvor je široký až 85 mm, což vám ušetří čas, který byste jinak strávili krájením potravin. Přístroj má bezpečnostní pojistku a protiskluzové nožičky. Klarstein patří mezi velmi tiché odšťavňovače a rozhodně vám jeho akustický projev nebude vadit ani při delším chodu.

Zkušenosti s Klarstein Fruitberry

Zařízení z dílny německého výrobce pracuje tiše a velice spolehlivěObčas vás překvapí ucpané sítko, především pokud odšťavňujete bobulové plodiny (hrozny, brusinky, rybíz apod.). S tímto typem plodin si lépe poradí horizontální odšťavňovač G21 Gracioso. Se spotřebiteli se však shodujeme na tom, že kvalita zpracování je vzhledem k dostupné ceně na velmi dobré úrovni. Vertikální odšťavňování je rychlejší a výkon odšťavňovači nechybí. Ve vícero spotřebitelských testech byl šnekový odšťavňovač Klarstein hodnocen velmi pozitivně. Velkorysý je i průměr plnicího otvoru – 85 mm.

Recenze a zkušenosti s odšťavňovačem Klarstein Fruitberry
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní zpracování (ocel) a design
Široký plnicí otvor
Dostatečný výkon

Negatíva

Častější ucpávání

Typ: vertikální šnekový odšťavňovač ● Příkon: 400 W ● Počet otáček: 60 ot./min. ● Objem nádoby na šťávu: 1 000 ml ● Průměr plnicího otvoru: 8,5 cm ● Hmotnost: 4,9 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)