Concept LO 7065 šnekový odšťavňovač – recenze

Vertikální odšťavňovač s výkonem elektromotoru 240 W. Odšťavňovač pracuje rychlostí 60 ot./min. Je vybaven třemi nerezovými sítky. Zařízení se nepřehřívá a nepřenáší žádné teplo. Plnicí otvor je široký 75 mm. Údržba je nenáročná, přístroj se jednoduše demontuje. Materiály působí kvalitně a odolně. S odšťavňovačem lze připravovat i ořechová másla.

Publikované: 10.01.2022
Aktualizované: 07.11.2022
Obsah článku:

Concept LO 7065

Vertikální šnekový odšťavňovač s příkonem 240 W, 60 ot./min., průměr plnicího otvoru 7,5 cm, objem nádoby na šťávu 1 000 ml.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V našem srovnávacím testu se nachází také perfektní varianta z hlediska poměru ceny a výkonu. Tlakový odšťavňovač Concept je cenově dostupný a zároveň výkonný model. Potěšil nás vysokou úrovní výtěžnosti i kvalitním zpracováním. Výsledné šťávy jsou trochu hustší než obvykle, avšak jejich výživnost je vysoká. Těší nás také nenáročná údržba a snadná demontáž.

Perfektní extrakce a výkonný elektromotor

Kvalita odšťavňovače se skrývá především ve výtěžnosti šťávy. Faktem je, že šťávy jsou hustší a obsahují vyšší podíl dužiny, a tudíž i vlákniny, ale překážka to určitě není. V případě citrusů je šťáva dostatečně vodová, dužina však někomu může vadit. Součástí balení jsou tři nerezová sítka s různým průměrem dírek, záleží proto na vás, kolik dužiny odšťavňovač propustí. Můžete tak připravit čerstvou šťávu, smoothie nebo pyré. Ucpávání je vzácné. K dispozici je také zpětný chod. V mnohém připomíná odšťavňovač Klarstein Fruitberry, který má podobné parametry i cenu.

Concept LO 7065 recenze

Proces odšťavňování je rychlý. Elektromotor má příkon 240 W a extrakce šťáv probíhá při 60 ot./min. Chod je navíc velmi tichý, což ocení především lidé, kteří odšťavňují brzy ráno. Nádoby na odpad i šťávu jsou externí a mají objem 1 000 ml. Výpustné hrdlo má i systém AntiDrip. S přístrojem se díky váze 3 kg dobře manipuluje a problémem není ani jeho uskladnění. Přístroj se jednoduše demontuje, a to včetně plnicího hrdla, jehož průměr činí 75 mm. Mytí a údržba jsou proto nenáročné.

Zkušenosti s Concept LO 7065

Cenově dostupný a zároveň velmi kvalitní odšťavňovač od českého výrobce Concept. Vertikální šnekový odšťavňovač Concept LO 7065 spojuje kvalitu a výkon. Vysokou výtěžnost potvrzují i ​​recenze zákazníků. O kvalitách nás přesvědčila i kvalita zpracování a až tři nerezová sítka v balení, která určují množství propuštěné dužiny. Šťávy jsou však vždy hustší. Nádobky na šťávu a dužinu jsou sice o něco „labilnější“, ale celkově je v dané cenové třídě provedení na dobré úrovni. Odšťavňovač je také tichý, nepřenáší vibrace a ani rychlost odšťavňování nepatří k nejhorším. Připravovat lze i ořechová másla.

Recenze a zkušenosti s odšťavňovačem Concept LO 7065
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s odšťavňovačem Concept LO 7065 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a kvality
Tichý a výkonný elektromotor
Řada pozitivních referencí

Negatíva

Hustější šťáva – nemusí vyhovovat každému

Typ: vertikální šnekový odšťavňovač ● Příkon: 240 W ● Počet otáček: 60 ot./min. ● Objem nádoby na šťávu: 1 000 ml ● Průměr plnicího otvoru: 7,5 cm ● Hmotnost: 3,0 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)