Nabbi MIR-082 zahradní přenosné ohniště – recenze

Záhradné ohnisko slúžiace predovšetkým ako pálenisko je dodávané aj s grilovacím roštom s priemerom 58,5 cm, pričom priemer roštu pahrebiska meria 35 cm. Malé, ľahko prenášateľné, kovové ohnisko v tvare pripomínajúcom UFO váži len 8 kg. V balení za nízku cenu zakúpite sieťkové veko proti vyletovaniu iskier, 2 úchyty na manipuláciu s roštom a jednu rúčku na jednoduché pridvihnutie pokrývky.

Publikované: 05.12.2022
Aktualizované: 19.07.2024
Obsah článku:

Nabbi MIR-082

Kovové zahradní ohniště o hmotnosti 8 kg, jako palivo lze použít dřevo, dřevěné uhlí a grilovací brikety, využitelné jako gril, grilovací rošt v balení

Prohlédnout nejlepší nabídku

Přenosné ohniště se na mnoha stránkách označuje jako gril, protože samotný výrobce do balení zahrnul i chromový grilovací rošt, ale v první řadě slouží tento model jako páleniště. Mísa, resp. ohniště obsahuje rošt pahřebiště o průměru 35 centimetrů, nad který je následně možné položit zmiňovaný grilovací rošt. S hmotností přibližně 8 kg se to možná nezdá, ale ohniště je dostatečně velké pro primární zahřátí, ale i přípravu opékaných či grilovaných jídel.

Nabbi MIR-082 recenze

Nízká hmotnost a zjednodušené přenášení

Ohniště značky Nabbi je malékompaktní, a tedy snadno přenosné. Může za to i kovové provedení, které se na rozdíl od litiny pohybuje v nižších hmotnostních kategoriích. Váha se nezvyšuje ani po zakrytí ohniště síťkovým víkem k prevenci proti jiskření a bezpečnému udržování ohně. Nicméně hmotnost není jediným faktorem, který usnadňuje manipulaci s tímto produktem. Výrobce myslel také na zjednodušení přenášení ohniště, a proto zahrnul do balení dva praktické úchyty použitelné při přesouvání grilovacího roštu, a jednu rukojeť s háčkem na konci sloužící k uchycení lapače jisker. Pozor, ohniště je dodáváno demontováno. Čas složení závisí na vašich technických dovednostech.

Zkušenosti s Nabbi MIR-082

Příjemné černé provedení ve tvaru připomínajícím malé UFO je dostatečně velké na opékání i grilování, ale má i několik nevýhod. Tento model je sice vysoký přibližně 61 centimetrů, ale abyste zabránili přepálení povrchu pod ohništěm, je třeba zakoupit ochranný štít. Avšak stabilita ve špatném počasí, bezkonkurenční cena a dostatečná kvalita patří k faktorům, díky kterým tento produkt stojí za zvážení.

Zahradní ohniště Nabbi MIR-082

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Stabilní
Bezkonkurenční cena
Praktické využití

Negatíva

Kvalita odpovídá ceně
Chybí deska na ochranu terénu pod ohništěm

Materiál: kov ● Průměr ohniště: 35 cm (rošt pahřebiště) ● Hmotnost: cca 8 kg ● Využitelné palivo: palivové dřevo, dřevěné uhlí, grilovací brikety ● Tvar: mísa ● Využití: páleniště, označuje se také jako gril ● Příslušenství: lapač jisker , grilovací rošt (průměr 58,5 cm), 2 úchyty na manipulaci s roštem + 1 rukojeť na manipulaci s pokrývkou

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)