Sage BMF600 napěňovač mléka – recenze

Indukční napěňovač mléka Sage BMF600 vyniká z hlediska velké kapacity, výborné kvality připravené mléčné pěny a jednoduché a přesné obsluhy. Jedná se o profesionální model, který okouzlí i ty nejnáročnější z vás. Za nevýhody považujeme opravdu vysokou pořizovací cenu a nadprůměrnou hmotnost.

Publikované: 04.02.2022
Aktualizované: 04.05.2022
Obsah článku:

Sage BMF600

Indukční napěňovač mléka, kapacita 500/250 ml, teplota 40–80 °C, teplé/studené pěnění mléka + ohřev, příkon 500 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Napěňovač mléka Sage BMF600 má indukční ohřev a 500ml kapacitu. V tomto směru se podobá levnějšímu modelu ECG NM 216, na rozdíl od něj i ostatních modelů zařazených do našeho testu má však pokrokovější ovládání, funkce i kvalitu zpracování. Ovládání spotřebiče zajišťuje multifunkční otočné kolečko s podsvícením a disponuje 3 automatickými režimy. Mléko v něm pomocí režimu COLD STIR můžete napěnit bez ohřívání i s ohřátím nebo ho můžete jen ohřát. Teplota připravené mléčné pěny nebo jiného nápoje je regulovatelná v širokém rozpětí od 40 do 80 °C.

Sage BMF600 recenze

2 pěnící nástavce

Ohřev je rychlý a rovnoměrný, což platí i o funkci samotného pěnění. Součástí tohoto modelu jsou 2 různé pěnicí nástavce. „Capp“ slouží k přípravě husté pěny do cappuccina, druhý nástavec je na jemnější latté pěnu. Praktickým detailem je úložný prostor v zadní části zařízení, do kterého můžete odložit zrovna nepoužívaný nástavec, odměrka ukrytá ve víku a úložný prostor na napájecí kabel v základně.

Na napěňovači mléka Sage BMF600 se nachází ochrana před přehřátím i chodem naprázdno, funkce automatického přechodu do pohotovostního režimu po 30 s nečinnosti a světelná LED kontrolka. Oceňujeme, že víko konvičky je vybavené malým očkem, které usnadňuje jeho otevírání. Spotřebič je vyroben z kvalitní nerezové oceli, má plastovou ergonomicky tvarovanou rukojeť a jeho neelektrické části jsou vhodné k mytí v myčce nádobí. Za negativa považujeme vysokou pořizovací cenu a hmotnost, která přesahuje 1,5 kg.

Zkušenosti se Sage BMF600

Zkušenosti spotřebitelů s indukčním napěňovačem mléka Sage BMF600 jsou protichůdné. Někteří si ho nemohou vynachválit, jiní ho vnímají jako nevýkonný a předražený model, který se z hlediska funkční stránky neliší od několikanásobně levnějších alternativ.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Sage BMF600
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Sage BMF600 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Velmi kvalitně napěněné mléko podle individuálních požadavků
Bohaté příslušenství
Jednoduché ovládání a údržba

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Vysoká hmotnost

Objem = 500/250 ml ● Typ ohřevu = indukční ● Ohřev = 40–80 °C ● Studené + teplé pěnění = ano ● Počet režimů = 3 ● Příkon = 500 W ● Rozměry (Š × H × V) = 150 × 160 × 260 mm ● Hmotnost = 1,6 kg ● Materiál = slitina ušlechtilých kovů

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)