Lauben Milk Frother 550BC napěňovač mléka – recenze

V napěňovači mléka Lauben Milk Frother 550BC si můžete připravit teplou i studenou mléčnou pěnu nebo mléko jen ohřát. Tento model využívá indukční ohřev, disponuje 3 automatickými režimy, nacházejí se na něm všechny důležité bezpečnostní funkce, nádobu můžete mýt v myčce nádobí a k výrazným benefitům patří i vysoká kvalita zpracování a elegantní design.

Publikované: 04.02.2022
Aktualizované: 04.05.2022
Obsah článku:

Lauben Milk Frother 550BC

Indukční napěňovač mléka, kapacita 300/150 ml, teplota 60–75 °C, teplé/studené pěnění mléka + ohřev, příkon 550 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrický napěňovač mléka Lauben Milk Frother 550BC nás zaujal výbornou funkčností a pokrokovými bezpečnostními funkcemi. Je určený k přípravě teplé i studené mléčné pěny a ohřevu bez pěnění. Napěňovač je kvalitní, velmi tichý a jeho údržba i obsluha jsou nenáročné.

Malý, ale multifunkční

Napěňovač mléka Lauben Milk Frother 550BC má pěkný a elegantní design a jeho provoz je příjemně tichýMá menší objem, a sice 300 ml, při pěnění do něj tedy můžete nalít max. 150 ml mléka, v čemž je totožný s modely Orava MF-401Krups XL100810 a Sencor SMF 4000BK. Spotřebič disponuje 3 režimy a 2 tlačítky. Jeho ovládání proto hodnotíme jako jednoduché a zároveň přesné.

Lauben Milk Frother 550BC recenze

První z tlačítek je určené k napěnění studeného mléka, druhým nastavíte režim, který je ideální při použití plnotučného mléka. Slouží k pěnění a současně ohřevu na teplotu 60 až 75 °C. Poslední možností je odstranění nástavce na pěnění. V tomto případě si v napěňovači mléko jen ohřejete. Tento režim je vhodný i k přípravě kakaa či horké čokolády.

Kvalitní, bezpečný a výkonný indukční napěňovač mléka

Tento model využívá indukční ohřev, který považujeme za nejlepší možnost. Na základně s otočným, 360° systémem se nachází důležitý bezpečnostní prvek, kterým jsou protiskluzové nožičkyKonvička na ohřívání a pěnění mléka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Uvnitř se nachází speciální nepřilnavá vrstva, která předchází připálení mléka, což má příznivý vliv na životnost i údržbu spotřebiče. Údržbu podstatně zjednodušuje také fakt, že nádobu můžete mýt v myčce nádobí.

Na indukčním napěňovači mléka Lauben Milk Frother 550BC nechybí funkce automatického vypnutí ani ochrana proti přehřátí, což je pozitivní z hlediska bezpečnosti, ale také kvality připravené mléčné pěny. Ta bude mít za všech okolností ideální teplotu od 60 do 75 °C, navíc nehrozí připálení. Praktickým prvkem je rukojeť s technologií Cool Touch, která se v průběhu používání zařízení nenahřívá.

Zkušenosti s Lauben Milk Frother 550BC

Recenze pěniče mléka Lauben Milk Frother 550BC na portálu Heureka nás přesvědčily o tom, že jde o skutečně kvalitní, výkonný a cenově atraktivní model. Spotřebitelé na něm nejvíce oceňují kvalitně připravenou hustou mléčnou pěnu, nenáročnou obsluhu a údržbu, kvalitu zpracování, pěkný design a velmi tichý chod. Negativní hodnocení souvisí jen s menším objemem, poněkud nelogickým umístěním rysky či nutností delšího podržení tlačítka při zapínání.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Lauben Milk Frother 550BC
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Lauben Milk Frother 550BC na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Lauben Milk Frother 550BC na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou, kvalitou, výkonem a funkcemi
Vhodný k přípravě studené i teplé pěny a ohřevu bez pěnění
Velmi jednoduchá údržba

Negatíva

Objem dostatečný k přípravě jednoho nápoje

Objem = 300/150 ml ● Typ ohřevu = indukce ● Ohřev = 60–75 °C ● Studené + teplé pěnění = ano ● Počet režimů = 3 ● Příkon = 550 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)