Clatronic MS 3326 napěňovač mléka – recenze

Clatronic MS3326 je levný, praktický a přiměřeně výkonný napěňovač mléka s netradičním provedením. Jde o spotřebič vyrobený z plastu. Je vhodný k přípravě teplé i studené mléčné pěny, která je pevná, nacházejí se na něm všechny potřebné bezpečnostní funkce a jeho obsluha je nenáročná.

Publikované: 04.02.2022
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Clatronic MS 3326

Elektrický napěňovač mléka, kapacita 450 ml, teplé/studené pěnění mléka + ohřev, příkon 600 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

S modelem Clatronic MS3326 můžete mléko napěnit a ohřát, napěnit za studena nebo ho jen ohřát. Nachází se na něm elektronický 3stupňový přepínač, jehož obsluhu zvládne opravdu každý. Objem konvičky činí 450 ml, což je vcelku velká kapacita. Spotřebič disponuje všemi důležitými bezpečnostními funkcemi. Nachází se na něm ochrana proti přehřátí mléka i funkce automatického vypnutí.

Clatronic MS3326 recenze

Do myčky se nehodí

Poměrně robustní elektrická základna napěňovače je vybavena bezdrátovým konektorem, který je otočný o 360°. Konvička má odnímatelné víko a nepřilnavou povrchovou úpravu ve vnitřní části. Bohužel ani Clatronic MS3326 nelze mýt v myčce nádobí. K plusům řadíme rychlý ohřev, který se odráží na vyšší spotřebě elektřiny, jelikož příkon tohoto modelu dosahuje 600 W.

Zkušenosti s Clatronic MS3326

Atraktivní pořizovací cena a vysoká funkčnost napěňovače mléka Clatronic MS3326 se odrazily i na míře jeho prodejnosti. Na tento model jsme našli desítky recenzí. Spotřebitelé oceňují kvalitu připravené mléčné pěny, nenáročnou obsluhu, kompaktní rozměry, rychlost a tichý provoz. Naopak za minusy považují kratší napájecí kabel, nečitelnou rysku uvnitř spotřebiče, nemožnost mytí v myčce nádobí, menší kapacitu a větší hlučnost.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka Clatronic MS3326
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou, výkonem a funkcemi
Na teplou i studenou mléčnou pěnu + ohřev
Bezpečnostní funkce

Negatíva

Není vhodný k mytí v myčce nádobí
Nižší kvalita zpracování

Objem = 450 ml ● Studené + teplé pěnění = ano ● Počet režimů = 3 ● Příkon = 600 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)