ECG NM 115 napěňovač mléka – recenze

Pokud hledáte levný, výkonný napěňovač mléka, který pracuje rychle a připraví velmi hustou a kvalitní mléčnou pěnu, ECG NM 115 vám můžeme jen doporučit. Tento model má menší objem, který kompenzuje vysoká kvalita zpracování, nízká pořizovací cena a další uvedené plusy.

Publikované: 04.02.2022
Aktualizované: 04.05.2022
Obsah článku:

ECG NM 115

Elektrický napěňovač mléka, kapacita 240/115 ml, teplota max. 65 °C, teplé/studené pěnění mléka + ohřev, příkon 500 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

ECG NM 115 je dalším modelem, který slouží k teplému i studenému šlehání mléka i jeho samostatnému ohřevu. Jedná se o napěňovač s menší kapacitou. Můžete v něm napěnit jen 115 ml a ohřát 240 ml mléka. Max. teplota ohřevu činí 65 °C, což je ve srovnání s ostatními modely menší podprůměr. Podobně jako kolega od stejného výrobce, napěňovač ECG NM 216, pracuje i ECG NM 115 vcelku rychle. Celkem 240 ml mléka ohřeje za 80 s a teplou mléčnou pěnu připraví za 90 s. Největší výhodou je, že tento spotřebič „vyrábí“ opravdu pevnou a kvalitní mléčnou pěnu.

ECG NM 115 recenze

Nerezová ocel, dvojité stěny

Pěnič mléka je vyroben z nerezové oceli a má dvojité stěny s dobrými izolačními vlastnostmi. Na elektrické základně se nacházejí praktické protiskluzové nožičky a vnitřní strana konvičky je ošetřena nepřilnavým povrchem, který má příznivý vliv na kvalitu připravené pěny, údržbu i životnost spotřebiče. Negativem je, že žádnou z částí napěňovače není vhodné mýt v myčce nádobí.

Zkušenosti s ECG NM 115

Napěňovač mléka ECG NM 115 je ze všech modelů v našem testu spotřebiteli hodnocen nejčastěji. Většina z nich v recenzích zmiňuje kvalitně připravenou pěnu. Někteří však její bohatost a kvalitu paradoxně považují za nedostatečnou. Uživatelé k pozitivům řadí i pěkný design, pořizovací cenu a kvalitu zpracování. Výjimečně jsme narazili i na negativní hodnocení, která souvisela s menší kapacitou, náročnější údržbou či pomalejším chodem.

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka ECG NM 115
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka ECG NM 115 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s napěňovačem mléka ECG NM 115 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a funkcemi
Ke studenému + teplému napěnění mléka i ohřevu
Kvalitní a bohatá mléčná pěna

Negatíva

Malý objem
Nižší max. teplota ohřevu

Objem = 240/115 ml ● Ohřev = max. 65 °C ● Studené + teplé pěnění = ano ● Příkon = 500 W ● Rozměry (Š × V × D) = 180 × 180 × 180 mm ● Hmotnost = 1 000 g ● Délka napájecího kabelu = 70 cm ● Materiál = nerezová ocel

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)