Samsung Wind-Free Comfort nástěnná klimatizace – recenze

Pokud si potrpíte na kvalitu, výkon a spoustu funkcí, pak oceníte klimatizaci Samsung Wind Free Comfort. Zaručí vám pohodlí díky možnosti chlazení, vytápění a odvlhčování. Je ovládána pomocí infračerveného ovladačeWiFi, případně lze využít i hlasového asistenta Bixby. Vyzdvihujeme provoz Eco Mode, který pomůže snížit náklady o 35 %. Tato klimatizace také patří do energetické třídy A++ / A+ (chlazení/ohřívání). Hlučnost vnitřní jednotky dosahuje pouze 19 dB, což svědčí o tom, že si jejího chodu ani nevšimnete.

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Samsung Wind-Free Comfort

Nástěnná klimatizace s chladicím výkonem 2,5 kW je vhodná do místností o velikosti 25 m2, k dispozici je filtrace vzduchu i dálkové ovládání, hlučnost dosahuje 19 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Oblíbená značka Samsung má na trhu i kvalitní klimatizace. Jednou z nich je model Samsung Wind Free Comfort. U tohoto produktu si můžete vybrat, jaký výkon potřebujete. Na výběr máte 2,5 kW, 3,5 kW, 5,0 kW nebo 6,5 kW. Tato klimatizace je velmi výkonná, má vhodné parametry, přidané funkce a výrobci si vyhráli s elegantním designem.

Designová klimatizace

Klimatizace Samsung patří do mnohem vyšší cenové kategorie. I přesto věříme, že si mnohé získá. Na první pohled vás zaujme tvarem konstrukce. Díky zaobleným okrajům a novému plastu působí lehčeji a elegantněji. Klimatizace řady Wind-Free mají také kompaktnější rozměry a nižší hmotnost. Venkovní konstrukce navíc brání proniknutí drobných zvířat nebo plazů.

Samsung Wind-Free Comfort recenze

Důkladně promyšlené funkce

Samsung nezůstal své pověsti nic dlužný. Klimatizace funguje tak, abyste v prostoru necítili žádný průvan. Technologie Wind-Free v rámci dvoustupňového systému chlazení nejprve sníží teplotu v místnosti pomocí režimu rychlého chlazení a po dosažení požadované teploty automaticky spustí režim pozvolného chlazení bez proudění silného vzduchu. Takovéto proudění vzduchu zajistí 23 000 mikrootvorů, umístěných na předním panelu. Další výhodou této funkce je snížení spotřeby energie. Energetická třída tohoto výrobku je A+++ (chlazení) a A+ (ohřev). Na výběr jsou také různé režimy Eco nebo Digital Inverter. Klimatizaci můžete ovládat na dálku pomocí aplikace, kterou si nainstalujete do svého chytrého telefonu. V dnešní době plné alergií vás jistě potěší antibakteriální filtr, který ničí bakterie a viry. Na závěr zmíníme, že hlučnost dosahuje pouhých 19 dB, díky čemuž vás klimatizace nebude vůbec rušit.

Zkušenosti se Samsung Wind-Free Comfort

Recenze od spotřebitelů jen vyzdvihují výše uvedené funkce a parametry. Zmiňují nízkou hlučnost, ovládání pomocí Wi-Fi, vzhled a spoustu různých nastavení. Líbí se jim i bezprůvanový režim, který není přítomen u předchozích modelů a který ocení zejména ženy, jež jsou na průvan obzvlášť citlivé. Za minus považujeme vyšší cenu v porovnání s předchozími modely. Vzhledem k výkonu a množství funkcí, které klimatizace nabízí, je však cena opodstatněná.

Recenze a zkušenosti s nástěnnou klimatizací Samsung Wind-Free Comfort
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Chladí, ale nefouká
Tichý chod
Ovládání

Negatíva

Vyšší cena

Maximální plocha k chlazení: 25–65 m2 ● Chladicí výkon: 2,5–6,5 kW ● Energetická třída: A+++ / A+ (chlazení/topení) ● Hlučnost: 19 dB ● Filtrace vzduchu: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 23 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)