Klarstein Windwaker nástěnná klimatizace – recenze

Klimatizace Klarstein Windwaker nabízí standardní funkce spolu s nízkou spotřebou energie a elegantním designem. Chladicí výkon dosahuje 2,7 kW, což je dostatečné pro prostor o rozloze kolem 40 m2. Kromě chlazení tato klimatizace nabízí i možnost vytápění, sušení, ventilátoru a také automatický režim.

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 19.10.2022
Obsah článku:

Klarstein Windwaker

Nástěnná klimatizace s chladicím výkonem 2,7 kW je vhodná do místností o velikosti 44 m2, k dispozici je filtrace vzduchu i dálkové ovládání, hlučnost dosahuje 54 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nastavitelná teplota

Teplotu můžete nastavovat v rozmezí 16 až 30 °C. K dispozici máte tlačítko „turbo“, které vám pomůže za krátkou dobu dosáhnout požadované teploty, ať už v režimu chlazení nebo topení. Další výhodou je spotřeba elektrické energie. Je zařazena do energetické třídy A++ v případě chlazení a A+ z hlediska vytápění.

Klarstein Windwaker recenze

Funkce, které nesmí chybět

Uživatelům je k dispozici 5 provozních režimů, kromě toho také režim spánku a časovač. Zařízení můžete ovládat pomocí dálkového ovladače. Potřebné informace si můžete najít i na LED displeji, který se nachází na vnitřní jednotce. Líbí se nám režim čištění, který chrání zařízení před znečištěním a umožňuje plynulé používání všech funkcí. Tato klimatizace má ovšem jednu větší nevýhodu, kterou je hlučnost. Venkovní jednotka dosahuje 61 dB a vnitřní 54 dB. V porovnání s konkurenčními modely Vivax ACP-12CH35AEMIWhirlpool SPIW 312LSamsung Wind Free Comfort či Samsung AR35 je to o mnoho víc a provoz vás může rušit. Pochválit můžeme design a celkové provedení.

Zkušenosti s Klarstein Windwaker

Z hlediska poměru ceny a kvality si tato klimatizace vede opravdu dobře. Má dostačující výkon, optimální cenu a všechny základní funkce, které by neměly žádné klimatizaci chybět. Jednoduché ovládání, design i spotřeba jsou hodnoceny velmi dobře. Větší nevýhodou je hlučnost, kterou jsme již zmiňovali. Pokud ale hledáte klimatizaci do prostorů, kde nepotřebujete ticho, pak je ideální volbou.

Recenze a zkušenosti s nástěnnou klimatizací Klarstein Windwaker
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Energetická třída
Průtok vzduchu 600 m³/h
Samočištění

Negatíva

Hlučnost

Maximální plocha k chlazení: 44 m2 ● Chladicí výkon: 2,7 kW ● Energetická třída: A++ / A+ (chlazení/topení) ● Hlučnost: 54 dB ● Filtrace vzduchu: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 27,5/11 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)