Vivax ACP-12CH35AEMI nástěnná klimatizace – recenze

Nástěnná klimatizace Vivax ACP-12CH35AEMI je vhodná pro nenáročné uživatele. Potěší vás nízkou spotřebou energie, jelikož se řadí do energetické třídy A++ (chlazení) a A+ (topení). Kvalita zpracování je doplněna tichým chodem, který vás nebude rušit. Místnost můžete temperovat/vytápět na +8 °C a v režimu vytápění ji lze používat až do minus 15 °C. Klimatizaci lze připojit pomocí Wi-Fi adaptéru ke smart aplikaci a ovládat ji tak dálkově. Součástí výbavy je vnitřní i venkovní jednotka.

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Vivax ACP-12CH35AEMI

Nástěnná klimatizace s chladicím výkonem 3,5 kW je vhodná do místností o velikosti 45 m2, k dispozici je filtrace vzduchu i dálkové ovládání, hlučnost dosahuje 40 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nástěnná klimatizace Vivax ACP-12CH35AEMI vám zajistí to, co i špičková klimatizace, a přitom je cenově dostupnější. O chlazení se postará ekologické chladivo R32. Klimatizace je energeticky úsporná a patří do energetické třídy A++ v chlazení a A+ v případě vytápění. Má zabudovanou možnost temperovat místnost na +8 °C a v režimu vytápění ji můžete používat až do minus 15 °C. Temperování na +8 °C vám může posloužit v zimních měsících, pokud byste potřebovali zachovat vyšší teplotu, než je bod mrazu.

Vivax ACP12CH35AEMI recenze

Kvalita a výkon za rozumnou cenu

Klimatizace disponuje bio filtrem, jenž se skládá z biologických enzymů a eco filtru, který nepropouští prach a ničí bakterie, mikroby a plísně. Další vymožeností je detekce úniku chladicího média a autodiagnostika poruch. Zmíněná funkce detekce úniku chladiva má za úkol zjistit nedostatek chladicí látky v chladicím okruhu. Pokud nastane únik chladiva, vnitřní jednotka zobrazí chybu a automaticky přestává pracovat. Cílem této funkce je zamezení poškození kompresoru. Přívětivý je i relativně tichý chod, který nepřekročí hranici 40 dB. Klimatizaci Vivax lze připojit pomocí Wi-FI adaptéru ke smart aplikaci, díky čemuž ji můžete ovládat na dálku, i když nejste doma.

Zkušenosti s Vivax ACP-12CH35AEMI

Zákazníkům se tato nástěnná klimatizace velmi líbí a negativní recenze jsme nenašli. Uživatelé naopak vyzdvihují kvalitu zpracování, jednoduché dálkové ovládání, výkon a tichý chod. Výhodou je také dlouhá, pětiletá záruka a nízká spotřeba energie. V neposlední řadě zákazníci vyzdvihli také design.

Recenze a zkušenosti s nástěnnou klimatizací Vivax ACP12CH35AEMI
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita zpracování
Energetická třída
Tichý chod

Negatíva

Žádné jsme neobjevili

Maximální plocha k chlazení: 45 m2 ● Chladicí výkon: 3,5 kW ● Energetická třída: A++ / A+ (chlazení/vytápění) ● Hlučnost: 40 dB ● Filtrace vzduchu: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 50 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.6%)