Whirlpool SPIW 312L nástěnná klimatizace – recenze

Cenově výhodná nástěnná klimatizace Whirlpool SPIW 312L má funkci chlazení, odvlhčování a ohřevu. Kromě ceny ušetříte i na spotřebě. Je zařazena do energetické třídy A++ (při používání chlazení) a A+ (při používání ohřevu). Hodí se do místnosti o velikosti 80–120 m3. Jednoduché ovládání zajistí dálkový ovladač. Sestává z nástěnné vnitřní jednotky připojené k venkovní jednotce

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Whirlpool SPIW 312L

Nástěnná klimatizace s chladicím výkonem 3,4 kW je vhodná do místností o velikosti 35 m2, k dispozici je filtrace vzduchu i dálkové ovládání, hlučnost dosahuje 39 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V nižší cenové kategorii vám představujeme nástěnnou klimatizaci značky Whirlpool SPIW 312L. PTento model je vhodný spíše do menších prostorů, maximální plocha k chlazení dosahuje 35 m2.

Whirlpool SPIW 312L recenze

Inovatívne funkcie za menej peňazí

Disponuje funkcí chlazení, odvlhčování i ohřevu. Moderní technologie doplňuje příjemným designem. Klimatizace sestává z nástěnné vnitřní jednotky připojené k venkovní jednotce. Nechybí jí dálkový ovladač, který pomáhá mít kontrolu nad přístrojem a je součástí balení. Díky němu nastavíte optimální teplotu nejen v létě, ale také v zimě. Vzduch je navíc vyčištěn přes filtr s aktivním uhlím. K dispozici je funkce Sleep, která zajistí vhodnou teplotu během spánku, a funkce „U“, která nabídne rychlejší a přesnější reakci na změnu požadované teploty. Se zařízením ušetříte při pořízení i při používání. Je totiž zařazeno do energetické třídy A++ (chlazení) a A+ (ohřev). Na závěr zmíníme ještě jeden důležitý parametr, kterým je hlučnost. Ta dosahuje 39 dB.

Topení, chlazení i odvlhčování

Nástěnná klimatizace je zařízení 3v1. Můžete s ní nejen chladit, ale i topit a odvlhčovat (1,2 l/hod.). Jedná se o bezpečné zařízení, nechybí mu totiž ochrana v podobě spuštění a zastavení v případě dosažení jistých teplot. Topení funguje v případě, že jsou teploty v rozmezí -7 (zapnutí) až 24 °C (vypnutí), zastaví se, když teplota v místnosti dosáhne 27 °C. Chlazení se spustí v případě, že je venkovní teplota vzduchu nad 43 °C a vypne se, když teplota v místnosti dosáhne 21 °C. Odvlhčování se automaticky vypne, když je teplota v místnosti pod 18 °C.

Skúsenosti s Whirlpool SPIW 312L

Kvalita za dobrou cenu. Tak tento přístroj hodnotíme my. Pozitivní hodnocení padla i ze strany spotřebitelů. Chválili celkovou kvalitu, výkon a v neposlední řadě i cenu.

Recenze a zkušenosti s nástěnnou klimatizací Whirlpool SPIW 312L
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a výkonu
Šestý smysl
Funkce Sleep a „U“

Negatíva

Vzhledem k ceně žádné

Maximální plocha k chlazení: 35 m2 ● Chladicí výkon: 3,4 kW ● Energetická třída: A++ / A+ (chlazení/ohřev) ● Hlučnost: 39 dB ● Filtrace vzduchu: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 40 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)