Samsung AR35 nástěnná klimatizace – recenze

Od značky Samsung vám představujeme také model AR35. Modely se dělí podle výkonu. K dispozici máte výkon 2,6 kW, 3,5 kW, 5,2 kW a 7,0 kW. Od výkonu se odráží plocha určená k chlazení, která dosahuje 26 m2 až 70 m2.

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Samsung AR35

Nástěnná klimatizace s chladicím výkonem 2,6 kW je vhodná do místností o velikosti 26 m2, k dispozici je filtrace vzduchu i dálkové ovládání, hlučnost dosahuje 20 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Chladící výkon

Klimatizace Samsung považujeme za jedny z nejkvalitnějších na trhu. Disponují mnoha inovativními funkcemi. Samsung AR35 nabízí na výběr funkci chlazení, ohřívání nebo odvlhčování vzduchu (24 l/24 hod.). Pokud potřebujete v horkém počasí zchladit prostor, stačí zapnout režim rychlého chlazení a místnost ochladíte v krátkém čase. Chladicí výkon můžete regulovat manuálně nebo automaticky. Digitální měnič napětí automaticky přizpůsobuje výkon při chlazení nebo topení skutečným podmínkám místnosti, což vede k výraznému snížení spotřeby energie. Klimatizace je zařazena do energetické třídy A++ (chlazení) a A+ (topení).

Samsung AR35 recenze

Efektivní filtrace vzduchu

Kromě změny teploty vzduchu je důležitá také jeho kvalita. Klimatizace Samsung AR35 je vybavena HD filtrem, který má za úkol zachycovat částečky prachu, nečistoty a různé alergeny, jako například pylová zrnka, zárodky plísní nebo srst. Filtr je snadno vyjímatelný a očistíte jej pod tekoucí vodou. Klimatizaci nechybí ani funkce 2-Way Auto Swing, která automaticky nastaví proudění vzduchu v požadovaném směru a zajistí jeho rovnoměrné rozptýlení po celé místnosti. Můžete si tak vytvořit příjemné domácí prostředí se stejnou teplotou v každém koutě, aniž by vznikaly chladnější či teplejší oblasti. Kladně hodnotíme také automatický režim „Good Sleep“, který nastaví a udržuje ideální teplotu během noci, samozřejmě při nižší spotřebě energie než ve standardním režimu.

Zkušenosti so Samsung AR35

Uživatelé u této klimatizace vyzdvihují výkonnost a celkovou kvalitu provedení. Výhodou je také možnost vybrat si výkonnost modelu dle požadavků. Elegantní, čistý design a tichý chod jsou rovněž často zmiňovány. Celkově produkt na základě recenzí hodnotíme jako výborný z hlediska poměru ceny a kvality. Negativní recenze produktu jsme nenašli, jediné, co mohou spotřebitelé považovat za minus, je vyšší cena v závislosti na vyšším výkonu.

Recenze a zkušenosti s nástěnnou klimatizací Samsung AR35
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a výkonu
Výkonné chlazení i odvlhčování
Design

Negatíva

Vzhledem k ceně žádné

Maximální plocha k chlazení: 26–70 m2 ● Chladicí výkon: 2,6–7,0 kW ● Energetická třída: A++ / A+ (chlazení/topení) ● Hlučnost: 20 dB ● Filtrace vzduchu: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 23 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)