Teesa TSA8034 olejový radiátor – recenze

V nabídce olejových radiátorů nás během průzkumu trhu zaujal i tento nenápadný výrobce. Olejový radiátor s 11 žebry Teesa TSA8034 již na první pohled zaujme svým jednoduchým, ale inovativním designem. Podvozek je vybaven transportními kolečky. Praktickou vychytávkou je také přihrádka na síťový kabel.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 22.06.2022
Obsah článku:

Teesa TSA8034

Příkon 2 500 W, 11 žeber, regulace výkonu, funkce automatického vypnutí při převržení, dálkový ovladač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Olejový radiátor disponuje 11 žebry a maximální výkon ohřevu činí 2 500 W. Zařízení disponuje třemi režimy ohřevu. Samozřejmostí je nastavitelný termostat, který dokáže teplotu v místnosti automaticky regulovat. Automatická regulace teploty funguje na základě toho, jakou teplotu nastavíte. K tomu vám poslouží praktický LCD displej s dotykovými plochami, kde zvládnete teplotu regulovat. Tento inovativní prvek není jen praktický, ale také designově velmi poutavý.

Dálkový ovladač i časovač

Využít však můžete i dálkový ovladač. Stejně tak můžete za pomoci ovladače nebo přímo na radiátoru nastavit časovač, a to maximálně v intervalu 9 hodin. Elektrický olejový radiátor je vybaven ochranou proti přehřátí, rovněž má bezpečnostní spínač v případě převrácení.

Teesa TSA8034 recenze

Praktické prvky jsou přínosem

Spotřebič je vyroben z povrchově ošetřeného kovu. Doplňkovým materiálem je tepelně odolný plast. Celá konstrukce váží méně než 8 kg. Napájecí kabel je dlouhý 145 cm. V souvislosti se síťovým kabelem považujeme za praktický prvek přihrádku na kabel, kde jej lze uchytit. Při uskladňování nebo přesouvání tak nemusíte kabel tahat po zemi. Výška radiátoru činí 63 cm, šířka 49 cm a hloubka pouze 23 cm. Nejde tudíž o žádného obra, který by v místnosti zabral velkou část prostoru.

Zkušenosti s Teesa TSA8034

Zákazníci jsou spokojení především s výkonem ohřevu, ale také s možnostmi, které nabízí ovládání. Většina si pochvaluje právě dálkový ovladač. Nicméně pozitivní ohlasy směřují i k velkému LCD displeji, kde máte zobrazenou teplotu, díky čemuž máte přehled o tom, jaká teplota je zrovna nastavena. Automatická regulace teploty podle nastavené teploty je rovněž vítanou funkcí. Komplexně jsou spotřebitelé mile překvapeni zpracováním. Nechybí ani transportní kolečka a praktická přihrádka na kabel. Nevýhodou je fakt, že výrobce nepatří mezi nejznámější, což někoho může odradit, na základě čehož pak raději sáhne po renomované značce. Jako alternativu v podobné cenové třídě doporučujeme olejový radiátor Sencor SOH 6109BK s LED displejem a výkonem 2 000 W.

Recenze a zkušenosti s olejovým radiátorem Teesa TSA8034
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

LCD displej s dotykovým ovládáním
Praktická přihrádka na kabel
Automatická regulace teploty

Negatíva

Méně známý výrobce

Jmenovitý výkon: 2 500 W ● Počet žeber: 11 ● Rozměry: 49 × 23 × 63 cm ● Hmotnost: 7,5 kg ● Termostat: ano ● Časovač: ano ● Materiál: kov + plast ● Bezpečnostní spínač při převrácení: ano ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)