Whirlpool WBC 3C26 X myčka nádobí – recenze

Vestavná myčka Whirlpool WBC 3C26 X se řadí mezi 60centimetrové kousky. Naráz umyje až 14 sad kuchyňského nádobí, spadá do energetické třídy E. Průměrná spotřeba vody je 9,5 litru. K dispozici je 8 programů a potěší několika zajímavými funkcemi a vlastnostmi, např. odložený start, technologie Multizone, systém NaturalDry.

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 04.09.2023
Obsah článku:

Whirlpool WBC 3C26 X

Vestavná myčka nádobí s kapacitou na 14 sad nádobí, 8 programy a hlučností 46 dB, patří do energetické třídy E.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ve svém srovnávacím testu pokračujeme druhou vestavnou myčkou, tentokrát s modelovým označením Whirlpool WBC 3C26 X. Uživatelé se mohou v tomto případě těšit na bílé provedení nerezového těla, ovšem v kombinaci s černým ovládacím panelem a digitálním textovým displejem. Samotná myčka působí robustním dojmem, řadí se totiž mezi 60centimetrové kousky. Díky tomu dokáže ve svém těle ukrýt až 14 sad kuchyňského nádobí, bez větších obav ji tak můžete zařadit do početné domácnosti. Mírnou nevýhodou může být její energetická třída, tento model totiž spadá do kategorie E. Ve výsledku tak při 100 mycích cyklech spotřebuje 95 kWh elektrické energie. Při jednom cyklu zase využije průměrně 9,5 litru vody.

8 programů

Samotná myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 X disponuje celkem 8 programy, což ji řadí mezi vyšší standard v tomto segmentu. Zajímavostí je přítomnost intenzivního programu, během kterého se voda ohřeje až na 65 °C, tedy o něco více, než tomu bývá u konkurenčních modelů. Nechybí ani funkce odloženého mytí, to si můžete naplánovat až 24 hodin předem. O dokonalé umytí se přitom postarají dvě otočná ramena a vysokotlaké trysky umístěné v zadní části zařízení, které si poradí i s tím nejvýraznějším znečištěním kuchyňského nádobí. To vše při zachování hladiny hluku na úrovni 46 dB, díky čemuž můžeme myčku zařadit do kategorie C.

Whirlpool WBC 3C26 X recenze

Kvalitní mytí i sušení

 Uživatele nepochybně potěší i přítomnost technologie Multizone. Díky ní už nemusíte čekat na úplné naplnění myčky, stačí si zvolit jen jednu čisticí zónu a znečištěné nádobí naskládat do ní. Nechybí ani ochrana proti přetečení či systém NaturalDry, který se postará o automatické otevření dvířek po skončení mycího cyklu. V konečném důsledku se tak dostáváme ke zjištění, že jednou z mála nevýhod je právě horší energetická třída.

Zkušenosti s Whirlpool WBC 3C26 X

Jednoduché ovládání a instalace, 6. smysl, automatické otevírání či tichý chod si spotřebitelé pochvalují na myčce nádobí Whirlpool WBC 3C26 X nejvíce. Zamlouvá se jim design, ale i výškově nastavitelný horní koš.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Whirlpool WBC 3C26 X

Myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 X

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 X

Myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 X recenze

Whirlpool WBC 3C26 X hadice

Whirlpool WBC 3C26 X ovládání

Whirlpool WBC 3C26 X zásuvka na talíře

Whirlpool WBC 3C26 X zásuvka na sklenice

Otevřená myčka nádobí Whirlpool WBC 3C26 X

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dostatek mycího prostoru
Široká nabídka mycích programů

Negatíva

Horší energetická třída

Šířka myčky: 60 cm ● Energetická třída: E ● Počet sad nádobí: 14 ● Ekologický program: ano ● Hlučnost: 46 dB ● Počet programů: 8 ● Spotřeba vody: 9,5 l


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)