Whirlpool WSIO 3O34 PFE X myčka nádobí – recenze

Model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X je kombinací jednoduchého a elegantního designu, dostupné ceny a širokých možností mytí. Úzká myčka naráz umyje 10 sad špinavého nádobí. Vyznačuje se tichým chodem na úrovni 44 dB. Přítomná je funkce PowerClean Pro, Multizone, ale např. i technologie NaturalDry System.

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Vestavná myčka nádobí s kapacitou na 10 sad nádobí, 8 programy a hlučností 44 dB, patří do energetické třídy D.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Řešení jsme našli také pro ty z vás, kteří by rádi zkombinovali jednoduchý a elegantní design spolu s dostupnou cenou a zároveň širokými možnostmi mytí. V takovém případě se jako ideální adept jeví model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X. Jedná se o vestavnou myčku nádobí širokou 45 centimetrů a schopnou vyčistit naráz 10 sad špinavého nádobí. Překvapí vás svým tichým chodem na úrovni 44 dB, o což se stará její moderní invertorový motor.

Zásuvka na příbory

Samozřejmě i v tomto případě můžete počítat s přítomností funkce PowerClean Pro, která se postará o vyčištění i toho nejšpinavějšího nádobí, a to bez potřeby předchozího opláchnutí. Nechybí Multizone, při jeho využití si můžete jednoduše vybrat, ve které části myčky proběhne jinak standardní mycí proces. V případě, že pořádáte zahradní oslavu nebo jen čekáte návštěvu, vás potěší i možnost přidání třetí zásuvky určené na příbory nebo jiné znečištěné kuchyňské náčiní.

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X recenze

Rovnoměrná cirkulace vzduchu

K tomu, aby po umytí nádobí v myčce správně vyschlo, je nutná rovnoměrná cirkulace vzduchu. Myslí na to i myčka Whirlpool WSIO 3O34 PFE X, která pomocí technologie NaturalDry System po ukončení mycího cyklu automaticky otevře svá dvířka a umožní tak přirozené schnutí nádobí s využitím okolního vzduchu. Systém AquaStop se zase postará o to, že v případě poruchy nebo jiného neobvyklého chování myčka okamžitě zastaví přívod vody, díky čemuž dokáže zabránit vytopení vaší domácnosti.

Antibakteriální oplachování i samočištění

Jednou z nejzajímavějších funkcí je antibakteriální oplachování. To vás nezbaví jen hrubých nečistot, ale také bakterií a virů, které se na vašem kuchyňském nádobí pravidelně usazují. S bakteriemi a nečistotami myčka zatočí i ve svých útrobách. Stačí spustit program samočištění, který vás s využitím vody o teplotě 65 °C zbaví všech nepříjemností. Dlouhodobí uživatelé se těší i z kvalitního zpracování a vysoké spolehlivosti. Poruchy myčky nádobí považují v tomto případě spíše za nepříjemnou výjimku. Jednoduše řečeno, koupí myčky nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X krok vedle určitě neuděláte.

Otevřená myčka nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Zkušenosti s Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Úzká myčka nádobí, která myje výborně nádobí. Tak vnímají model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X spotřebitelé. Myčku považují za tichou, líbí se jim automatické otevírání dveří a možnost změny uspořádání košů.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Myčka nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X recenze

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X powerclean

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hlučnost
Široký výběr mycích programů

Negatíva

Z pohledu početnějších domácností méně mycího prostoru

Šířka myčky: 45 cm ● Energetická třída: D ● Počet sad nádobí: 10 ● Ekologický program: ano ● Hlučnost: 44 dB ● Počet programů: 8 ● Spotřeba vody: 9,9 l


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)