Worker WaveTrip paddleboard – recenze

Nafukovací Allround paddleboard Worker WaveTrip je velmi stabilním a snadno manipulovatelným sportovním pomocníkem, který disponuje výborným držením směru. Vhodný je i pro začátečníky, přičemž jeho využití se víceméně váže na klidnější vody. Zvládne se však popasovat i s mírnějšími mořskými vlnami. Deska je navíc dostatečně široká na to, aby na ní jezdil dospělý spolu s jedním dítětem.

Publikované: 06.10.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Worker WaveTrip

Nafukovací allround paddleboard se zaobleným tvarem, nosnost 140 kg, tloušťka 15 cm, 1 středová ploutev.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Zaoblený Allround paddleboard Worker WaveTrip disponuje nafukovací konstrukcí, kterou lze snadno nafouknout i vyfouknout a následně připravit na další transport prostřednictvím praktického batohu s pohodlnými popruhy na ramena. Paddleboard je vhodný i pro začátečníky, přičemž jeho využití se váže víceméně na klidnější vody jezer, řek, vodních nádrží i moře. Dostatečnou stabilitu si dokáže udržet také na mírných mořských vlnách.

Worker WaveTrip recenze

Paddleboard vhodný pro utužování vztahu mezi rodičem a dítětem

Konstrukce tohoto modelu paddleboardu je zhotovena z odolného PVC, přičemž na vrchní části desky se nachází protiskluzová podložka pro vyšší bezpečnost jezdce během pádlování ve stoje. I bez tohoto bezpečnostního prvku se však jedná o velmi stabilní paddleboard s výborným držením směru, jehož snadná manipulace zpříjemní jízdu nejednomu uživateli. Rozměrově se řadí mezi širší a středně dlouhé paddleboardy, přičemž tento model je díky shodnému poměru délky, šířky a tloušťky srovnatelný s paddleboardy Aqua Marina Beast a Aga MR5019. S nosností 140 kilogramů je také na stejné úrovni jako dva zmíněné Allround paddleboardy z našeho testu. Dostatečně vysoké hodnoty šířky a nosnosti dělají z paddleboardu Worker WaveTrip prkno vhodné pro jízdu dospělé osoby s jedním dítětem. Rodiče tak mohou naučit dítě pádlovat a zároveň si s ním vytvářet jedinečné zážitky z vodního dobrodružství.

Nastavitelné pádlo a využitelné příslušenství

V rámci příslušenství se vyplatí zmínit třídílné pádlo zhotovené z hliníku, které disponuje nastavitelnou délkou v rozmezí 160 až 220 centimetrů. U paddleboardingu platí, že délka pádla by měla přesahovat výšku jezdce o celých 20 centimetrů, což je u pádla v balení paddleboardu Worker WaveTrip proveditelné. Výbavu tohoto modelu tvoří také pružné šňůrky pro upevnění nákladu, vysokotlaká pumpa s tlakoměrem a bezpečnostní lanko pro upevnění nohy o desku pro zamezení odplutí paddleboardu po potenciálním pádu při ztrátě rovnováhy.

Worker WaveTrip příslušenství

Zkušenosti s Worker WaveTrip

Lehký paddleboard lze velmi jednoduše nafouknout díky pumpě poskytnuté v ceně produktu, což je samozřejmě obrovskou výhodou. Je třeba vyzvednout použití kvalitních materiálů a kompletní zpracování paddleboardu, který je vzhledem k podstatně nižší ceně velmi příjemným překvapením. Praktičnost paddleboardu se odráží na přítomnosti popruhů pro uchycení pohodlného sedadla a síťky v přední části plováku. Pro zvýšení pohodlnosti pádlování je ideální zakoupit oboustranné pádlo, které se většinou využívá na kajacích.

Recenze a zkušenosti s paddleboardem Worker WaveTrip
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Lehký paddleboard
Unese dospělou osobu i dítě současně
Kompletní výbava

Negatíva

Spíše pro začátečníky

Typ paddleboardu: Allround ● Tvar paddleboardu: zaoblený ● Konstrukce paddleboardu: nafukovací ● Materiál: PVC + měkká protiskluzová guma ● Nosnost: 140 kg ● Rozměry (d x š x h): 320 x 81 x 15 cm ● Hmotnost: 9,5 kg ● Pádlo: hliníkové skládací ze tří dílů ● Ploutve paddleboardu: 1 středová ● Transportní batoh: ano ● Elastické popruhy na zavazadla: ano ● Jiné příslušenství: jistící lanko, vysokotlaká pumpa, ocelová oka pro připevnění sedadla ● Vhodné do: klidných vod


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)