Bojlery

Ohřívač vody, ať už elektrický, plynový, nebo kombinovaný, je spotřebičem, který by měl vydržet několik let, měl by být kvalitní a spolehlivý. Výběr správného bojleru je základem spokojenosti spotřebitele. Elektrický bojler dokáže vodu efektivně ohřívat při nočním proudu, kombinovaný bojler dokáže vodu ohřívat plynem, elektřinou, solárním systémem nebo tuhými palivy. Plynové ohřívače vody, jak už jejich název napovídá, fungují na plyn. Každý z těchto typů má své plusy i minusy. Abychom vám s jejich výběrem pomohli co nejvíce, připravili jsme návody, jak jednotlivé ohřívače vybrat. Samozřejmě jsme otestovali desítky modelů, abychom našli ty nejlepší bojlery na našem trhu.

Elektrické bojlery

Nejlepší elektrické bojlery 2024 + recenze

Pokud právě zvažujete koupi bojleru, věříme, že náš test elektrických ohřívačů vody vám pomůže. Kromě vítěze testu, a sice elektrického bojleru Tatramat EOV 120 Trend, jsme...
Průtokové ohřívače vody

Nejlepší průtokové ohřívače vody 2024 + recenze

Testmagazín pro vás připravil kompletní návod, jak vybrat správný průtokový ohřívač vody a uskutečnil průzkum trhu. Posvítili jsme si nejen na vítěze testu Clage M7 SMB.
Nejčastější poruchy bojleru

Nejčastější poruchy bojleru – kapání vody, nízký tlak, příliš horká nebo studená voda

Jelikož bojlery jsou přístroje se spoustou komponentů, sem tam se může něco pokazit. Přinášíme vám proto seznam nejčastějších poruch bojlerů, se kterými se můžete setkat.

Testované produkty