Mora BTOM 5 P průtokový ohřívač vody – recenze

Ohřívač vody Mora BTOM 5 P se odlišuje od předešlých modelů hlavně tím, že disponuje zásobníkem na vodu o objemu 5 litrů. Voda se vám bude ohřívat v zásobníku, který je vyroben z hygienicky nezávadného propylenu. Pokud přemýšlíte spíše nad průtokovým ohřívačem vody, prohlédnout si můžete ostatní modely, které jsme pro vás zrecenzovali.

Publikované: 01.12.2022
Aktualizované: 23.05.2023
Obsah článku:

Mora BTOM 5 P

Elektrický beztlakový průtokový ohřívač vody, příkon 2 kW, umístění pod odběrové místo, krytí IP24, energetická třída A

Prohlédnout nejlepší nabídku

Teplotu si nastavíte sami

Výhodou je, že teplotu vody si můžete snadno nastavovat sami, přímo na ohřívači. Maximální ohřátí vody je až na 75 °C. Správné zahřívání bude hlídat světelná kontrolka a díky ní budete mít i vy kontrolu nad přístrojem. V zimních měsících oceníte také ochranu proti zamrznutí.

Mora BTOM 5 P recenze

Splyne s prostředím

Tento ohřívač je koncipován pouze na jeden vývod, proto je třeba si určit, kam jej umístíte. Instalace je vhodná přímo pod umyvadlo či dřez, kde nebude překážet ani zabírat mnoho místa. Ohřívač lze připojit do rozvodu napájecí sítě G 3/8. Je energeticky úsporný a zařazen do třídy A.

Zkušenosti s Mora BTOM 5 P

Názory na bojler značky Mora BTOM 5 P jsou různé. V první řadě si ujasněte, jestli chcete klasický průtokový ohřívač nebo s nádobou na vodu. Někteří zákazníci měli problém s přetékáním vody po zapojení ohřívače. Třeba si dát větší pozor při napájení a vybrat si správnou baterii. Pokud přístroj správně zapojíte, použijete beztlakovou baterii, vyhnete se možným komplikacím a budete s výrobkem spokojeni. Designově je příjemný, má kompaktní rozměry a kvalita zpracování je také vysoká. Díky plastové nádrži můžete očekávat i dlouhou životnost. Cena za ohřívač je přiměřená jeho kvalitě.

Recenze a zkušenosti s průtokovým ohřívačem vody Mora BTOM 5 P
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nádoba na vodu
Kompaktní rozměry
Kvalita materiálu a zpracování

Negatíva

Přetékání vody

Typ: elektrický beztlakový ● Příkon: 2 kW ● Energetická třída: A ● Objem: 5 l ● Umístění: vertikální, pod odběrové místo ● Krytí: IP24 ● Rozměry (v x š x h): 39 x 25,6 x 21,3 cm ● Hmotnost: 3,5 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)