Hakl 3K-DL 15 průtokový ohřívač vody – recenze

Model Hakl 3K-DL 15 je elektrický tlakový průtokový ohřívač vody. Pokud máte zájem o průtokové ohřívače beztlakové, ohlédněte se po modelech Clage M7 SMBHakl PM-B 135 či Elíz EL 51. Výhodou tlakových ohřívačů vody je to, že mají větší průtok a mohou vytvářet teplou vodu pro více odběrných míst.

Publikované: 01.12.2022
Aktualizované: 23.05.2023
Obsah článku:

Hakl 3K-DL 15

Elektrický tlakový průtokový ohřívač vody, výkon 5 – 15 kW, umístění nad nebo pod umyvadlo, krytí IP24, energetická třída A

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vysoká výkonnost

Hakl 3K-DL 15 ocení všichni zákazníci, kteří požadují okamžitý a neomezený ohřev teplé vody ve velkém množství bez nutnosti zásobníkového ohřevu. Ohřívač nabízí vysoký výkon, od 5 až do 15 kW. Navíc i přes vysoký výkon nepřetěžuje elektrickou síť. Výkon je rozložen zapojením na třífázový elektrický rozvod. Samozřejmostí je také plynulé zvyšování nebo snižování příkonu topných spirál, které oceníte nejen při používání dřezové a sprchové baterie, ale také v zimním a letním období.

Hakl 3K-DL 15 recenze

Úspora, jako důležitý parametr

Nepochybně, jistě vás zajímá i ekonomická stránka tohoto modelu. Jelikož se automaticky mění výkon ohřívače, zároveň se tím šetří vaše náklady. Model je úsporný a energeticky efektivní, zařazený do třídy A. Do pozornosti dáváme také podsvícený dotykový displej, který měří celkovou spotřebu elektrické energie a litry vody.

Technická vyspělost

Nejen ekonomický provoz či informativní podsvícený displej svědčí o technické vyspělosti tohoto modelu, ale také patentovaný ohřev Dry Heating. Jedná se o suchý ohřev, který se pyšní tím, že minimalizuje usazování vodního kamene a tím i přepálení topné spirály. Ohřev vody je zajištěn tělesem uloženým v ochranném pouzdře, které není v přímém kontaktu s vodou. Ohřevný blok se nazývá Long Life Technology a vyznačuje se dlouhou životností.

Zkušenosti s Hakl 3K-DL 15

Myslíme, že vás už dále o kvalitě, funkcích či technologické vyspělosti přesvědčovat nemusíme. Tento model, i když není příliš známý, je velmi kvalitní a u spotřebitelů oblíbený. Navzdory výkonnosti je úsporný, což je velké plus. Nabízí mnoho funkcí, snadno se instaluje i nastavuje. Z našeho pohledu je velmi dobrou volbou, obdržíte silný výkon za přiměřenou cenu. Určitě si však pro začátek promyslete, zda potřebujete takové výkonné zařízení, nebo vám postačí jednodušší a levnější.

Recenze a zkušenosti s průtokovým ohřívačem vody Hakl 3K-DL 15
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Technologická vyspělost
Vysoký výkon
Teplá voda pro více odběrných míst

Negatíva

Vyšší cena

Typ: elektrický tlakový ● Příkon: 5 – 15 kW ● Energetická třída: A ● Umístění: zavěšený svislý, pod umyvadlem, nad umyvadlem ● Krytí: IP24 ● Rozměry ( v x š x h): 40,5 x 26 x 10,5 cm ● Hmotnost: 5,7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)