Bialetti Elettrika 2 moka kávovar – recenze

Elektrický moka kávovar Bialetti Elettrika 2 disponuje objemem 100 ml, což značí, že najednou dokáže připravit 2 menší šálky kávy. Disponuje integrovaným ohřevem a je vyroben z hliníku a plastu.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Bialetti Elettrika 2

Elektrický moka kávovar, objem 100 ml, integrovaný ohřev.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Moka kávovar Bialetti Elettrika 2 patří stejně jako Bialetti Moka Timer 3 k elektrickým modelům s vlastním integrovaným ohřevem. Ve srovnání s ním je o něco levnější, má menší objem a disponuje jen základními funkcemi.

Elektrický kávovar se základními funkcemi

Bialetti Elettrika 2 je vyroben z kvalitního potravinářského hliníku a má plastovou rukojeť. Upozorňujeme, že v tomto případě byl použit obyčejný, nikoliv teplovzdorný plast. Kvalita zpracování je proto ve srovnání se zmíněným modelem Moka Timer 3 o něco nižší. Totéž platí i o funkcích, jelikož na tomto spotřebiči nenajdete displej, časovač, ale ani zcela základní prvky, jako je tlačítko ON/OFF či ochrana proti přehřátí.

Bialetti Elettrika 2 recenze

Vzhledem k uvedeným minusům hodnotíme pořizovací cenu jako přemrštěnou. Naopak za velké plus lze označit fakt, že součástí balení je adaptér k použití v elektrických zásuvkách se 110V napětím. Tento moka kávovar má objem 100 ml, což je dostatečné pro přípravu 2 vysloveně malých šálků kávy.

Zkušenosti s Bialetti Elettrika 2

Uživatelé jsou s moka kávovarem Bialetti Elettrika 2 v zásadě spokojení. Podle jejich slov funguje tak, jak má. K negativům řadí parametry, které jsme zmiňovali ve své recenzi. Jde zejména o absenci základních funkcí, vyšší pořizovací cenu a menší objem.

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Bialetti Elettrika 2
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Spolehlivý chod
Adaptér na duální napětí
Dobrá kvalita zpracování

Negatíva

Vysoká cena v poměru k funkcím
Absence základních funkcí
Malý objem

Objem / počet šálků = 100 ml / 2 ● Materiál = hliník + plast ● Typ ohřevu = integrovaný ohřev

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)